Kredyt gotówkowy, pożyczka w Getin Banku – Wasze Opinie??

getin-bankGetin Bank znany jest jako podmiot szczególnie wrażliwy na potrzeby zgłaszane przez swoich potencjalnych klientów, zaskoczeniem nie powinno być dla nas więc to, że przygotowuje rozwiązania, które są w stanie skutecznie zweryfikować ich opinie na temat standardowych kredytów gotówkowych.

Poniżej podstawowe parametry oferty kredytów Getin Banku wraz odnośnikiem do wniosku o kredyt:

Kredyt na oświadczenie w Getin Banku

Jednym z takich rozwiązań jest Prosty kredyt na oświadczenie – propozycja skierowana do tych osób, które licząc na wsparcie finansowe nie chcą wcale wypełniać dziesiątek wniosków i dostarczać kolejnych zaświadczeń. Prosty kredyt na oświadczenie dotyczy kwoty nawet 15 tysięcy złotych, a jedynym dokumentem, który należy zabrać ze sobą, aby go uzyskać jest oświadczenie o dochodach osoby starającej się o tego rodzaju wsparcie. Minimum formalności to nie jedyna zaleta propozycji Getin Bank, wśród zalet kredytu wymienia się bowiem również szybkość decyzji wydawanej przez pracownika banku oraz zróżnicowany czas spłacania zobowiązania wynoszący, w zależności od potrzeb kredytobiorcy, od 3 do nawet 48 miesięcy. Dobra opinia na temat kredytu jest również związana z tym, że jego uzyskanie nie jest uzależnione od zyskania zgody przez współmałżonka. Sam kredyt przeznaczony jest na zakup dóbr konsumpcyjnych, może być więc idealnym wsparciem przed świętami lub dużą uroczystością rodzinną. Jest dostępny dla wszystkich osób, które mają minimum 25 lat, obywatelstwo polskie i stały meldunek w naszym kraju oraz wiarygodność i zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Nienajlepsze opinie, jakie zbierają kredyty gotówkowe sprawiają, że młodzi ludzie obawiają się ich zaciągania. Nikt nie chce przecież nakładać na siebie zobowiązań, które będą ciągnąć się przez całe życie! Na szczęście, kredyt tego rodzaju wcale nie musi kojarzyć się z poważnym zobowiązaniem i pułapką zadłużenia, a najlepszym dowodem na to jest Kredyt gotówkowy dla Ciebie – bardzo ciekawa propozycja przygotowana przez Getin Bank.

Kredyt tego rodzaju charakteryzuje się przejrzystymi zasadami. Jego wysokość to maksymalnie 150 tysięcy złotych, a sama rata kredytu może być dostosowana do możliwości spłacającego. Opinie na temat kredytu pojawiające się w Internecie są pozytywne również dlatego, że mówimy o rozwiązaniu zwracającym na siebie uwagę ze względu na bardzo korzystne oprocentowanie mogące wynosić zaledwie 8,7 procent, na uwagę zasługuje przy tym elastyczny okres kredytowania, który może trwać nawet przez 7 lat. Kredyt jest dostępny dla osób z polskim obywatelstwem, a także dla cudzoziemców z kartą pobytu lub zaświadczeniem obywatelstwa UE zameldowanych w Polsce, aby go uzyskać należy zaś przedstawić wyłącznie udokumentowane źródło dochodów.

Co ciekawe, kredyt dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, bank nie przewiduje przy tym górnej granicy wieku kredytobiorcy. Jeśli wysokość kredytu nie przekracza 30 tysięcy złotych nie musi nawet przystępować do niego współmałżonek.

Symulacje kredytu gotówkowego dla konkretnych warunków można uzyskać wypełniając na stronie banku wniosek:

Jakie są Wasze Opinie o Kredycie w Getin Banku? Jakie jest realne oprocentowanie? NIe ma żadnych innych ukrytych opłat?

Wasza ocena
[Głosów:44    Średnia:2.7/5]
Kredyt gotówkowy, pożyczka w Getin Banku – Wasze Opinie?? written by piotrekśrednia ocen2.7/5 - 44oceny użytkowników

19 Comments

 1. eryks

  Witam!
  Posiadam 3 kredyty gotówkowe w getin Banku i chciałem je skonsolidować w
  innym banku. Pracuje na podstawie umowy-zlecenia przedłużanej co m-c od ponad
  3 lat. Średnia kwota netto za ostatnie 12 m-cy, to ok 2500 PLN.
  Kwota łączna (3 kredyty gotówkowe razem) do skonsolidowania w Dominet Banku to 22 000
  PLN.Suma rat miesięcznych to ok 800 PLN.Kredyty spłacam od ok 3 lat i nigdy
  nie miałem problemów ze spłatą.
  Gdzie najlepiej udać się po konsolidację? Który bank akceptuje formę
  umowy-zlecenia??

  Reply
 2. erti

  jestem zaskoczona raty wplacam w terminie a bank twierdzi ze moj bank jest winien ze raty nie dochodza na czas jade wyjasnic nie ma z kim rozmawiac bo sami nie wiedza o co chodzi

  Reply
 3. artur

  unikajcie tego banku !!! nie dowiecie sie nigdzie nic, zeby dowiedziec sie cokolwiek na temat tego czy wszystko w porzadku trzeba uruchomic telefoniczna infolinie w ktorej czeka sie na telefonie po 1,5 godziny !!! caly czas wszystkie linie zajęte, a w oddzialach, ani nignie indziej, nikt nie udzieli zadnej informacji !!! prosze to sobie sprawdzić, szkoda nerwow, po udzieleniu kredytu zero kontaktu z osobą udzielającą. Pani Marta Rożek była w stanie przed udzieleniem kredytu przyjechac do mnie zarowno o szostej rano jak i dziewiątej wieczorem. Pozniej ani raz nie odebrala telefonu i nie odpowiedziala na maila, a wszystko trzeba załatwiac wlasnie ze swoim, pożal sie boże, opiekunem. TRAGEDIA !!!

  Reply
 4. przemo

  aktualne oprocentowanie pozyczek — miros 2011-03-05 18:00
  do 12 miesięcy od 17,4%
  do 24 miesięcy od 19,4%
  do 36 miesięcy do 20,0%
  do 48 miesięcy do 20,0%

  RRSO dla pożyczki 8 000 zł na 12 miesięcy bez ubezpieczenia z prowizją 4,49% wynosi 29,62%

  Reply
 5. irenka

  uwaga , omijajcie z daleka gb. tutaj nic nie mozna sie dowiedziec, ile jeszcze jest do zaplaty kredytu. za kazda informcje trzeba placic 25-100 zl. Zalegalam z zaplata jednej raty, to panienka z tzw windykacji wydzierala sie na mnie, grozila,ze ,,bank,, wypowie mi umowe kredytu, a ci wszyscy pracownicy w placowkach, nic nie wiedza, tylko powtzrzaja te swoje formulki jak mantry aby zlowic jeszcze jednego, ktory bedzie placil im podwojnie tyle co wzial kredytu. To jest ohyda.

  Reply
 6. dety

  Macie racje ja wziełem drzwi na raty i kurwa mówią że nie spłacam rat a spłacam wszystkie a jeszcze co było śmieszne heh wysłali mi sms że mój kredyt jest przeterminowany a mam do 2013 ja to z nich nie mogę bank oszustów nie radzę brać w tym banku nic………

  Reply
 7. juzio

  Nie dajcie się okraść na pożyczkach samochodowych, które natychmiast drożeją, umowy są fałszowane, składki na AC dublowane, umowy wypowiadane i nasyłanie windykatorów!
  Jeden z najgorszych banków, brak poszanowania klienta!
  Aby klienta okraść z jego spłacanego samochodu, to się stosuje sztuczne doliczanie kwot i żądanie różnej kwoty zadłużenia na jeden dzień spłaty, a potem niby się rozwiązuje umowę po to, aby już wprowadzonego klienta w błąd oszukać na wartości tego samochodu, bo po kilkuletniej spłacie już zarobili na odsetkach i teraz próbują przejąć ten samochód za parę tysięcy i zostawiając klienta ze spłatą następnych rat na conajmniej 5 lat lub więcej!
  Nikomu nie radzę nawet myśleć o kredycie w tych placówkach, bo możecie zmarnować sobie najpiękniejsze lata swego życia!

  Reply
 8. juzio

  nie mają prawa brać większych odsetek jak czterokrotność stopy lombardowej, 4,75% x 4 tj. 19%, a nie 30%
  Walczyć o swoje, zgłaszać sprawy na Policję, Komisji Nadzoru Finansowego, Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji, Sądy i Prokuratury!
  Nie dawajcie się zastraszyć!
  Ja też mam sprawę na Policji i przed sądową

  Reply
 9. adam

  dla kogo kredyt
  bylem w trzech bankach i nie otrzymalem kredytu,poniewa z komornik pobiera z mojej emerytury czesc pieniedzy.moje pytanie brzmi; czy zamozny potrzebuje kredytu? klaniam sie bankierom bez laski

  Reply
 10. anna

  ja polecam getin bank, zawsze jasne zasady, to najważniejsze, a i oprocentowanie też ok, w rankingach bank zawsze dosyć wysoko, warto sprawdzić

  Reply
 11. ku

  wziołem w getin 13000 tydzień po wpłacie pierwszej raty spłaciłem cały kredyt wraz z ubezpieczeniem .Koszty jakie mi naliczono to 1700 zł.Proszę o jakąś radę czy to normalne takie koszty?

  Reply
 12. n.n.

  Mam BARDZO złe doświadczenia z GETIN BANKIEM i naprawdę każdemu odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi! Zaciągnęłam kredyt, musiałam założyć konto z kartą pomimo tego, że nie zamierzałam z niego korzystać. Nie to jest jednak problemem. Gdy zaległość w spłacie wynosiła 1 dzień (słownie jeden dzień!) otrzymywałam nachalne i bardzo nieprzyjemne telefony oraz smsy. Treść rozmów była identyczna jak te opisywane w poniższych komentarzach, więc nie będę wchodzić w szczegóły. Zabawne jest to, że pracownicy/osoby współpracujące z GB informowały mnie, że jeżeli do jutra płatność nie zostanie uregulowana umowa kredytowa zostanie zerwana a ja zgłoszona do rejestru dłużników…na 3 dzień otrzymywałam nowe telefony, smsy i list (równie nachalne) z propozycją zaciągnięcia nowego kredytu!!! Taki ze mnie wspaniały klient był 😉
  Ok a teraz najlepsze, napiszę to dużymi literami, aby każdemu rzucało się to w oczy…sama nie wierzyłam w to co się wydarzyło. UDAŁO MI SIĘ SPŁACIĆ KREDYT. SZCZĘŚLIWA UDAŁAM SIĘ DO ODDZIAŁU ABY ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ Z TYMI WSPANIAŁYMI LUDŹMI. PAN-OPIEKUN SZYBKO ZMIENIŁ WYRAZ TWARZY Z SZEROKIEGO UŚMIECHU NA DZIEŃ DOBRY NA OSCHŁY GDY USIADŁAM I POWIEDZIAŁAM JAKI JEST CEL MEJ WIZYTY. MUSIAŁAM SIĘ TŁUMACZYĆ DLACZEGO CHCĘ ZAMKNĄĆ KONTO. NAPRAWDĘ, BEZ PRZEBARWIANIA, ZAPYTAŁ MNIE O TO TAKIM TONEM, ŻE CZUŁAM SIĘ TAK JAKBY ON ROBIŁ MI PRZYSŁUGĘ I OD NIEGO BY ZALEŻAŁO CZY KONTO TE ZOSTANIE MI ZAMKNIĘTE CZY TEŻ DALEJ BĘDĘ PŁACIĆ ZA COŚ Z CZEGO NIE KORZYSTAM. Mówię mu więc, że nie jestem zadowolona z usług GB, że spłaciłam kredyt, więc mogę już zamknąć konto. Pan zamilkł, zaczął coś oglądać w swoim monitorze i mówi ok, że zamknie ale mam jeszcze jedną ratę do spłaty i ten kredyt wciąż będzie otwarty. Zapytałam czy tak da radę, bo w innym oddziale powiedziano mi pół roku wcześniej, że aby zamknąć konto muszę spłacić kredyt. Pan-opiekun na to „aha, ok skoro pani tak powiedziano to zamknąć nie można…..” ? WTF? Kilka sekund wcześniej no problemo, teraz problemo.. Poprosiłam go o odświeżenie informacji (problem ten już miałam wcześniej… bardzo późno aktualizują informacje na stronie internetowej, zaksięgowanie płatności odbywało się czasem po 1-2 tygodniach!). Pan odświeżył, poprosił o pomoc kierownika i zmieniła się rozmowa…. Ponieważ zakończyła się pomyślnie i nawet Pan-opiekun ukazał ludzką, pozytywną twarz nie będę opisywać w jakim oddziale miało to miejsce. Aha była też mowa, aby jechać do oddziału w moim mieście, oddziału jednak tam nie ma….ogólnie na początku dużo kombinowania jakby to zakończyć byle nie u nich. Śmiem przypuszczać, że chłpaczek dostanie po kieszeni… takie przynajmniej sprawiał wrażenie.
  Dużo jest tych komentarzy, ogrom negatywnych. Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca mojej opowieści. Chciałam krótko ale krócej się nie dało… ODRADZAM! Korzystajcie z innych banków, nie z GETIN BANKU! Podejrzewam, że oni przez swoje podejście do klienta i tak splajtują, więc chrońcie zawczasu swe pieniążki! Kredyty, lokaty broń boże nie u nich! heheh a sprawa z lokatą to też inna kwestia… Pani zaprosiła mnie kiedyś na spotkanie, opowiadała… Pani N.. pani emerytura będzie wynosić 600zł…co Pani z tego kupi? Leki, jedzenie? Pani założy lokatę.. tylko 200zł miesięcznie, można mniej, można więcej… super, bez ściemniania, będzie Pani bogata na starość… podziękowałam, wyszłam a na 2 dzień przeczytałam artykuł o podejrzanych lokatach GETIN BANKU :)

  Reply
 13. Damian

  Witam
  Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem.
  – Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija
  – Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej – nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie
  – Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych
  – Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny
  – Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna.
  Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM

  Reply
 14. waldek

  witam ja tam mam juz 3 lata konto wszystko jasne nie mam problemów jestem nawet zadowolony

  Reply
 15. Andrzej

  Kredyt w kwocie 6000 zł na 2 lata konsultant wyliczył mi ratę po 277 zł i umówił mnie na spotkanie w oddziale w Chełmie. Po przyjściu na spotkanie okazało się że rata wyniesie 348 zł. Spędziłem w oddziale prawie 30 min bo paniusia tworzyła tyle czasu fikcyjny wniosek. Żenada!!!

  Reply
 16. danka

  Niedawno otrzymałam kredyt w banku po mimo ze mój dochód to 1200zl na rękę.rata wynosi 750zl…na 84 miesiące,obiecali zwrot ubezpieczenia po 1 miesiącu spłaty..pieniazki z ubezpieczenia miałam wpłacić na poczet kredytu.raczej nici z tego..rata miała wynosić min 500zl.. za kredyt zapłaciłam 6000zl pracownikowi …czlowiek w dołku kredytowym może posunąć sie do wszystkiego..nie splace kredytu bo nie będę miała z czego…na raty ktore mam do spłacenia nie starczy mi dochodu. GBank będzie miał ubaw z tego powodu…zaplac a kazda sumę dostaniesz…

  Reply
 17. Karola

  A NIE DAJ BOŻE SPÓŻNISZ SIĘ Z ZAPŁACENIEM RATY TO JUŻ DO CIEBIE WYDZWANIAJĄ I CI GROŻĄ WINDYKACJĄ!!!!!!!!!!!!

  Reply
 18. martynika

  Getin Bank reklamuje się jako „Bank twoich oszczędności”, i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel T.W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.

  Reply
 19. wikka

  mam konto osobiste w getin banku bo było potrzebne do zrobienia umowy o kredyt kredytu nie dostałam a moje dane i telefon jest wykorzystywany do łączenia sie w sprawach męża kredytu jak mam się tego pozbyc esemesy są bardzo uciążliwe pomocy

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *