BNP Paribas – jakie opinie o tym kredycie przez internet?

igotowkaCzy uzyskanie kredytu gotówkowego musi wiązać się z wieloma wymogami formalnymi i niekończącymi się wizytami w siedzibie banku?

Wcale nie jest to aż tak oczywiste, wiele zależy bowiem od tego, gdzie ubiegamy się o wsparcie. Jedną z propozycji BNP Paribas jest kredyt iGotówka, który jest w stanie zweryfikować nasze opinie na temat wsparcia tego rodzaju.

Specyfika tego kredytu polega na tym, że można go otrzymać całkowicie przez internet bez konieczności wychodzenia z domu, na tym jednak wcale nie kończą się jego zalety. Kredyt może wynosić od 1000 zł do 120 000 zł, jest więc w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie zarówno klientów z niewielkimi, jak i całkiem sporymi potrzebami.

Maksymalny okres jego spłaty wynosi 84 miesiące, choć klienci mogą dążyć do tego, aby znacznie szybciej wywiązać się z nałożonego na siebie zobowiązania.

Aby uzyskać kredyt nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach, jeśli zaś decydujemy się na wsparcie w wysokości co najmniej 20 tysięcy złotych, wszystkie formalności możemy załatwić online.

Na stronie internetowej banku znajduje się zresztą bardzo przydatny symulator pozwalający na obliczenie wysokości rat i określenie optymalnego czasu ich spłacania:

Dobra opinia, jaką cieszy się kredyt jest również spowodowana tym, że nie mówimy w jego przypadku o ofercie skierowanej do stałych klientów, mogą więc korzystać z niej również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bankiem BNP Paribas.

16 Comments

 1. Młody

  Prosze o opinie osób, które już zaciągnęły kredyt igotówka w BNP Paribas. Czy ten kredyt jest tak szybki jak go reklamują i całkowicie przez internet? Jak z kosztami i oprocentowaniem – rozumiem , że sporo niższe niż w chwilówkach tak?

  Za wszelkie opinie z góry dziękuję.

  Reply
 2. tomek

  witam, czy po otzrymaniu „wstępnej decyzji kredytowej” i otzrymaniem umowy w pdf wystarczy podejść już tylko z dowodem by podpisac umowę i otrzymać pozyczke??

  Reply
 3. ala

  Witam, polecam wszystkim kredyt igotówka w BNP Paribas. Wszystkie formalności załatwione całkowicie przez internet ,bez wizyty w banku. Po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów (zdjęcia dowodu,potwierdzenia o wpływie na ROR) kredyt przelany błyskawicznie na konto. Zgodnie z reklamą.

  Reply
 4. maniek

  Ja ostatnio brałem własnie ten kredyt iGotówka a doradzał mi jakiś pośrednik kredytowy i mówił to co piszą w opiniach – warto skorzystać teraz z ich oferty bo po połączeniu banku bgż i bnp paribas dali promocyjną ofertę żeby zdobyć jeszcze więcej klientów – dlatego ten kredyt tak bardzo się tera tutaj opłaca.
  Zresztą jak sprawdzicie jakiś aktualny ranking kredytów to na pewno sami zobaczycie sobie, że ten kredyt jest w pierwszej trójce wszędzie a często pojawia się też na pierwszym miejscu jeśli chodzi o niskie koszty i dostepność kredytu.

  Reply
 5. Patryk1996

  Ja jestem w sumie młodym użytkownikiem banków i nie mam jeszcze takiego doświadzcenia, ale chętnie się wypowiem.
  Mam konto w jednym popularnym banku, ale chciałem też założyć w BNP Paribas, żeby mieć porównanie, bo tak to nigdy nie będę w stanie stwierdzić czy mój bank jest dobry czy nie.
  Co zauważyłem w BNP Paribas, to że można łatwo otrzymać kredyt gotówkowy. Już po pierwszym miesiącu posiadania konta, dostawałem oferty na kredyt nawet do 5000 zł, a nie mam jakiś tam dużych dochodów. Stąd pytanie, czy jak oni mówią, że dostanę do 5000 zł, to faktycznie tyle dostanę w BNP Paribas tego kredytu?

  Reply
 6. Danmngood

  Chcę założyć konto osobiste w BNP Paribas, czy to dobry pomysł?
  Obecnie zamierzam wycofać się z jednego banku, ponieważ zdzierali ze mnie bardzo dużą prowizję. Nie wiadomo dlaczego pobierają mi na przykład 12 złotych opłat. W związku z tym nawet nie opłaca się tam zakładać konta oszczędnościowego, bo i tak ostatecznie jest się na minusie. Zastanawiam się nad założeniem rachunku w BNP Paribasie. Widzę, że jak na razie proponują całkiem ciekawe detale w swojej ofercie, a także dostęp do opłacalnych rachunków bankowych. Ale nie wiem, czy tam też nie pobierają opłat pod różnymi pretekstami?

  Reply
 7. malenka

  Ja mam tutaj w tym banku pozyczke na 10000 tyś złotych i mam tez konto które zakładałam już jakiś czas temu.
  Pożyczkę dostałam od ręki w ciągu godziny pieniądze był na moim koncie – wszystko załatwiłam przez internet 🙂 nie bez powodu przyczyny kredyt nazywa się iGotówka 😀
  Dzięki temu że mam tutaj konto dostałam jakieś niższe oprocentowanie a do tego w ramach ubezpieczenia kredytu dostałam zwrot odsetek, części odsetek dokładnie – dostanę w następnym roku 😀
  Ale się to opłaca tak więc jesli ktoś potrzebuje pożyczki to tutaj na pewno jest dobra oferta

  Reply
 8. fijałek

  Konto w BNP Paribas, mam takie pytanie i zagadnienie.
  Konto w Banku BNP Paribas chyba nabrało zupełnie innej mocy. Czy to jest możliwe, żeby rzeczywiście nie trzeba było otwierać w tym banku konta oszczędnościowego, by generować jakiekolwiek zyski? Wydaje się to faktycznie bardzo logiczne, aczkolwiek zbyt piękne. W końcu jakby nie patrzeć, to pozostałe banki zazwyczaj jeszcze na kontach oszczędnościowych dodatkowo zarabiają. Wystarczy, że wypłaci się kilka razy w miesiącu z takiego konta i już ucieka nam niezła sumka. Czy ktoś wie, gdzie w tym przypadku jest haczyk?

  Reply
 9. Aleksander

  Wydaje mi się, że żeby dostać tutaj kredyt to faktycznie nie jest tak trudno i można zrobić to bez wychodzenia z domu. Moja ciocia potrzebowała gotówki na remont domu, instalacja wodna się jej zepsuła i jeszcze tam jakieś małe ogólne poprawki. Czyli kasa potrzebna na szybko bo lipa z wodą ;/ No i chodziła i wydzwaniała po różnych bankach ale nigdzie nie chcieli jej przyznać kredytu. W końcu już taka zrezygnowana grzebała w internecie i zobaczyła reklamę z tego banku. Jak się okazało, bez najmniejszego problemu dostała kredyt. Była bardzo pozytywnie zaskoczona miłą obsługa, przejrzystą stroną i błyskawiczną decyzją.

  Reply
 10. MATI

  Jestem zaskoczony taką formą udzielania kredytów bo wiadomo, że banki zawsze bardzo dogłębnie i wnikliwie badają sytuacją materialną a nawet życiowa zanim udzielą jakiejkolwiek pożyczki lub kredytu, czasem nawet jeśli chodzi o bardzo niskie kwoty, a tu proszę takie zaskoczenie. Dla osób, które nie mają czasu na siedzenie w kolejkach do doradców w bankach takie rozwiązanie jest po prostu zbawieniem, mam tylko nadzieję, że taki kredyt przez internet jest w pełni bezpieczny ponieważ jak wiadomo w dzisiejszych czasach zwłaszcza w sieci trzeba bardzo uważać na oszustów i hakerów, którzy różnymi sposobami dobierają się do cudzych pieniędzy:(

  Reply
 11. Danielos

  Wziąłem kredyt iGotówka w BNP Paribas. Złożyłem wniosek przez internet i nie trwało to wcale długo. Wszystko załatwiłam i chyba jakoś w ciągu godziny już miałam pieniądze na swoim koncie. Dostałem 100 000zł na 80 miesięcy. Spłacam go już trzeci miesiąc i jak narazie jest wszystko jak najbardziej cacy. Spłacam wszystko terminowo i póki co nie mam najmniejszych problemów, a kiedy miałem jakieś pytanie to dzwoniłem na infolinię i obsługa była bardzo miła i kompetentna. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty moja opinia o kredycie iGotówka w BNP Paribas jest pozytywna i cieszę się, że wybrałam właśnie ten bank.

  Reply
 12. Paw

  Wniosek złożony w sobotę. Wstępna decyzja pozytywna (po wprowadzeniu wszystkich danych, czekałem na odpowiedz w sprawie wstępnej decyzji ok 2 min.). 1 zł przelew zrobiony. Dokumenty załączone (proszą o scany dowodu, potwierdzenia adresu i zaświadczenie lub wyciągi potwierdzające dochody). W poniedziałek postaram się dalej relacjonować jak przebiega wzięcie kredytu.

  Reply
 13. Adam

  masakra 4 dzień załatwiania i czekania nie polecam wolę santander całkowicie online i w 5 minut przez telefon z doradcą

  Reply
 14. Aga

  Pytanie do osób które skorzystały z igotówki – czy po zawarciu umowy online mimo wszystko bank wysyła jakiekolwiek informacje pocztą tradycyjną?

  Reply
 15. Juhik

  Pozyczka igotowka z bgz jest tak ze sie wypelnia wniosek przez internet potem jest weryfikacja telef. I podpisanie umowy w oddziale a kasa na konto bez zadnych …poczty jedynie to poczta e.mailowa

  Reply
 16. Katarzyna

  Byliśmy z mężem w tym banku i pytaliśmy o kredyt. Faktycznie, oferty mają całkiem dobre.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *