Kredyt gotówkowy, pożyczka w Getin Banku – Wasze Opinie??

getin-bank

Czy warto wziąć kredyt w Getin Banku? Ile wynosi jego rzeczywiste oprocentowanie? Nie ma ukrytych opłat, ubezpieczeń itd.? Jakie są wasze opinie?

Getin Bank znany jest jako podmiot szczególnie wrażliwy na potrzeby zgłaszane przez swoich potencjalnych klientów, zaskoczeniem nie powinno być dla nas więc to, że przygotowuje rozwiązania, które są w stanie skutecznie zweryfikować ich opinie na temat standardowych kredytów gotówkowych.

Poniżej podstawowe parametry oferty kredytów Getin Banku wraz odnośnikiem do wniosku o kredyt:

Kredyt na oświadczenie w Getin Banku

Jednym z takich rozwiązań jest Prosty kredyt na oświadczenie – propozycja skierowana do tych osób, które licząc na wsparcie finansowe nie chcą wcale wypełniać dziesiątek wniosków i dostarczać kolejnych zaświadczeń. Prosty kredyt na oświadczenie dotyczy kwoty nawet 15 tysięcy złotych, a jedynym dokumentem, który należy zabrać ze sobą, aby go uzyskać jest oświadczenie o dochodach osoby starającej się o tego rodzaju wsparcie. Minimum formalności to nie jedyna zaleta propozycji Getin Bank, wśród zalet kredytu wymienia się bowiem również szybkość decyzji wydawanej przez pracownika banku oraz zróżnicowany czas spłacania zobowiązania wynoszący, w zależności od potrzeb kredytobiorcy, od 3 do nawet 48 miesięcy. Dobra opinia na temat kredytu jest również związana z tym, że jego uzyskanie nie jest uzależnione od zyskania zgody przez współmałżonka. Sam kredyt przeznaczony jest na zakup dóbr konsumpcyjnych, może być więc idealnym wsparciem przed świętami lub dużą uroczystością rodzinną. Jest dostępny dla wszystkich osób, które mają minimum 25 lat, obywatelstwo polskie i stały meldunek w naszym kraju oraz wiarygodność i zdolność kredytową.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Nienajlepsze opinie, jakie zbierają kredyty gotówkowe sprawiają, że młodzi ludzie obawiają się ich zaciągania. Nikt nie chce przecież nakładać na siebie zobowiązań, które będą ciągnąć się przez całe życie! Na szczęście, kredyt tego rodzaju wcale nie musi kojarzyć się z poważnym zobowiązaniem i pułapką zadłużenia, a najlepszym dowodem na to jest Kredyt gotówkowy dla Ciebie – bardzo ciekawa propozycja przygotowana przez Getin Bank.

Kredyt tego rodzaju charakteryzuje się przejrzystymi zasadami. Jego wysokość to maksymalnie 150 tysięcy złotych, a sama rata kredytu może być dostosowana do możliwości spłacającego. Opinie na temat kredytu pojawiające się w Internecie są pozytywne również dlatego, że mówimy o rozwiązaniu zwracającym na siebie uwagę ze względu na bardzo korzystne oprocentowanie mogące wynosić zaledwie 8,7 procent, na uwagę zasługuje przy tym elastyczny okres kredytowania, który może trwać nawet przez 7 lat. Kredyt jest dostępny dla osób z polskim obywatelstwem, a także dla cudzoziemców z kartą pobytu lub zaświadczeniem obywatelstwa UE zameldowanych w Polsce, aby go uzyskać należy zaś przedstawić wyłącznie udokumentowane źródło dochodów.

Co ciekawe, kredyt dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, bank nie przewiduje przy tym górnej granicy wieku kredytobiorcy. Jeśli wysokość kredytu nie przekracza 30 tysięcy złotych nie musi nawet przystępować do niego współmałżonek.

Symulacje kredytu gotówkowego dla konkretnych warunków można uzyskać wypełniając na stronie banku wniosek.

 

Jakie są Wasze Opinie o Kredycie w Getin Banku? Jakie jest realne oprocentowanie? NIe ma żadnych innych ukrytych opłat?

2.7/5 - (7 votes)

52 Comments

 1. eryks

  Witam!
  Posiadam 3 kredyty gotówkowe w getin Banku i chciałem je skonsolidować w
  innym banku. Pracuje na podstawie umowy-zlecenia przedłużanej co m-c od ponad
  3 lat. Średnia kwota netto za ostatnie 12 m-cy, to ok 2500 PLN.
  Kwota łączna (3 kredyty gotówkowe razem) do skonsolidowania w Dominet Banku to 22 000
  PLN.Suma rat miesięcznych to ok 800 PLN.Kredyty spłacam od ok 3 lat i nigdy
  nie miałem problemów ze spłatą.
  Gdzie najlepiej udać się po konsolidację? Który bank akceptuje formę
  umowy-zlecenia??

  Reply
 2. erti

  jestem zaskoczona raty wplacam w terminie a bank twierdzi ze moj bank jest winien ze raty nie dochodza na czas jade wyjasnic nie ma z kim rozmawiac bo sami nie wiedza o co chodzi

  Reply
 3. artur

  unikajcie tego banku !!! nie dowiecie sie nigdzie nic, zeby dowiedziec sie cokolwiek na temat tego czy wszystko w porzadku trzeba uruchomic telefoniczna infolinie w ktorej czeka sie na telefonie po 1,5 godziny !!! caly czas wszystkie linie zajęte, a w oddzialach, ani nignie indziej, nikt nie udzieli zadnej informacji !!! prosze to sobie sprawdzić, szkoda nerwow, po udzieleniu kredytu zero kontaktu z osobą udzielającą. Pani Marta Rożek była w stanie przed udzieleniem kredytu przyjechac do mnie zarowno o szostej rano jak i dziewiątej wieczorem. Pozniej ani raz nie odebrala telefonu i nie odpowiedziala na maila, a wszystko trzeba załatwiac wlasnie ze swoim, pożal sie boże, opiekunem. TRAGEDIA !!!

  Reply
 4. przemo

  aktualne oprocentowanie pozyczek — miros 2011-03-05 18:00
  do 12 miesięcy od 17,4%
  do 24 miesięcy od 19,4%
  do 36 miesięcy do 20,0%
  do 48 miesięcy do 20,0%

  RRSO dla pożyczki 8 000 zł na 12 miesięcy bez ubezpieczenia z prowizją 4,49% wynosi 29,62%

  Reply
 5. irenka

  uwaga , omijajcie z daleka gb. tutaj nic nie mozna sie dowiedziec, ile jeszcze jest do zaplaty kredytu. za kazda informcje trzeba placic 25-100 zl. Zalegalam z zaplata jednej raty, to panienka z tzw windykacji wydzierala sie na mnie, grozila,ze ,,bank,, wypowie mi umowe kredytu, a ci wszyscy pracownicy w placowkach, nic nie wiedza, tylko powtzrzaja te swoje formulki jak mantry aby zlowic jeszcze jednego, ktory bedzie placil im podwojnie tyle co wzial kredytu. To jest ohyda.

  Reply
 6. dety

  Macie racje ja wziełem drzwi na raty i kurwa mówią że nie spłacam rat a spłacam wszystkie a jeszcze co było śmieszne heh wysłali mi sms że mój kredyt jest przeterminowany a mam do 2013 ja to z nich nie mogę bank oszustów nie radzę brać w tym banku nic………

  Reply
 7. juzio

  Nie dajcie się okraść na pożyczkach samochodowych, które natychmiast drożeją, umowy są fałszowane, składki na AC dublowane, umowy wypowiadane i nasyłanie windykatorów!
  Jeden z najgorszych banków, brak poszanowania klienta!
  Aby klienta okraść z jego spłacanego samochodu, to się stosuje sztuczne doliczanie kwot i żądanie różnej kwoty zadłużenia na jeden dzień spłaty, a potem niby się rozwiązuje umowę po to, aby już wprowadzonego klienta w błąd oszukać na wartości tego samochodu, bo po kilkuletniej spłacie już zarobili na odsetkach i teraz próbują przejąć ten samochód za parę tysięcy i zostawiając klienta ze spłatą następnych rat na conajmniej 5 lat lub więcej!
  Nikomu nie radzę nawet myśleć o kredycie w tych placówkach, bo możecie zmarnować sobie najpiękniejsze lata swego życia!

  Reply
 8. juzio

  nie mają prawa brać większych odsetek jak czterokrotność stopy lombardowej, 4,75% x 4 tj. 19%, a nie 30%
  Walczyć o swoje, zgłaszać sprawy na Policję, Komisji Nadzoru Finansowego, Urzędu Ochrony Konsumentów i Konkurencji, Sądy i Prokuratury!
  Nie dawajcie się zastraszyć!
  Ja też mam sprawę na Policji i przed sądową

  Reply
 9. adam

  dla kogo kredyt
  bylem w trzech bankach i nie otrzymalem kredytu,poniewa z komornik pobiera z mojej emerytury czesc pieniedzy.moje pytanie brzmi; czy zamozny potrzebuje kredytu? klaniam sie bankierom bez laski

  Reply
 10. anna

  ja polecam getin bank, zawsze jasne zasady, to najważniejsze, a i oprocentowanie też ok, w rankingach bank zawsze dosyć wysoko, warto sprawdzić

  Reply
 11. ku

  wziołem w getin 13000 tydzień po wpłacie pierwszej raty spłaciłem cały kredyt wraz z ubezpieczeniem .Koszty jakie mi naliczono to 1700 zł.Proszę o jakąś radę czy to normalne takie koszty?

  Reply
 12. n.n.

  Mam BARDZO złe doświadczenia z GETIN BANKIEM i naprawdę każdemu odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi! Zaciągnęłam kredyt, musiałam założyć konto z kartą pomimo tego, że nie zamierzałam z niego korzystać. Nie to jest jednak problemem. Gdy zaległość w spłacie wynosiła 1 dzień (słownie jeden dzień!) otrzymywałam nachalne i bardzo nieprzyjemne telefony oraz smsy. Treść rozmów była identyczna jak te opisywane w poniższych komentarzach, więc nie będę wchodzić w szczegóły. Zabawne jest to, że pracownicy/osoby współpracujące z GB informowały mnie, że jeżeli do jutra płatność nie zostanie uregulowana umowa kredytowa zostanie zerwana a ja zgłoszona do rejestru dłużników…na 3 dzień otrzymywałam nowe telefony, smsy i list (równie nachalne) z propozycją zaciągnięcia nowego kredytu!!! Taki ze mnie wspaniały klient był 😉
  Ok a teraz najlepsze, napiszę to dużymi literami, aby każdemu rzucało się to w oczy…sama nie wierzyłam w to co się wydarzyło. UDAŁO MI SIĘ SPŁACIĆ KREDYT. SZCZĘŚLIWA UDAŁAM SIĘ DO ODDZIAŁU ABY ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ Z TYMI WSPANIAŁYMI LUDŹMI. PAN-OPIEKUN SZYBKO ZMIENIŁ WYRAZ TWARZY Z SZEROKIEGO UŚMIECHU NA DZIEŃ DOBRY NA OSCHŁY GDY USIADŁAM I POWIEDZIAŁAM JAKI JEST CEL MEJ WIZYTY. MUSIAŁAM SIĘ TŁUMACZYĆ DLACZEGO CHCĘ ZAMKNĄĆ KONTO. NAPRAWDĘ, BEZ PRZEBARWIANIA, ZAPYTAŁ MNIE O TO TAKIM TONEM, ŻE CZUŁAM SIĘ TAK JAKBY ON ROBIŁ MI PRZYSŁUGĘ I OD NIEGO BY ZALEŻAŁO CZY KONTO TE ZOSTANIE MI ZAMKNIĘTE CZY TEŻ DALEJ BĘDĘ PŁACIĆ ZA COŚ Z CZEGO NIE KORZYSTAM. Mówię mu więc, że nie jestem zadowolona z usług GB, że spłaciłam kredyt, więc mogę już zamknąć konto. Pan zamilkł, zaczął coś oglądać w swoim monitorze i mówi ok, że zamknie ale mam jeszcze jedną ratę do spłaty i ten kredyt wciąż będzie otwarty. Zapytałam czy tak da radę, bo w innym oddziale powiedziano mi pół roku wcześniej, że aby zamknąć konto muszę spłacić kredyt. Pan-opiekun na to „aha, ok skoro pani tak powiedziano to zamknąć nie można…..” ? WTF? Kilka sekund wcześniej no problemo, teraz problemo.. Poprosiłam go o odświeżenie informacji (problem ten już miałam wcześniej… bardzo późno aktualizują informacje na stronie internetowej, zaksięgowanie płatności odbywało się czasem po 1-2 tygodniach!). Pan odświeżył, poprosił o pomoc kierownika i zmieniła się rozmowa…. Ponieważ zakończyła się pomyślnie i nawet Pan-opiekun ukazał ludzką, pozytywną twarz nie będę opisywać w jakim oddziale miało to miejsce. Aha była też mowa, aby jechać do oddziału w moim mieście, oddziału jednak tam nie ma….ogólnie na początku dużo kombinowania jakby to zakończyć byle nie u nich. Śmiem przypuszczać, że chłpaczek dostanie po kieszeni… takie przynajmniej sprawiał wrażenie.
  Dużo jest tych komentarzy, ogrom negatywnych. Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca mojej opowieści. Chciałam krótko ale krócej się nie dało… ODRADZAM! Korzystajcie z innych banków, nie z GETIN BANKU! Podejrzewam, że oni przez swoje podejście do klienta i tak splajtują, więc chrońcie zawczasu swe pieniążki! Kredyty, lokaty broń boże nie u nich! heheh a sprawa z lokatą to też inna kwestia… Pani zaprosiła mnie kiedyś na spotkanie, opowiadała… Pani N.. pani emerytura będzie wynosić 600zł…co Pani z tego kupi? Leki, jedzenie? Pani założy lokatę.. tylko 200zł miesięcznie, można mniej, można więcej… super, bez ściemniania, będzie Pani bogata na starość… podziękowałam, wyszłam a na 2 dzień przeczytałam artykuł o podejrzanych lokatach GETIN BANKU 🙂

  Reply
  1. OPinok

   Cześć. Nie chciałbym bronić korporacji, bo sam banków nie lubię, ale zawsze jest tak że trafią się jakieś przygody, których byśmy nie chcieli. Jak powiesz mi bank X, to ja na pewno znajdę na niego coś negatywnego w internecie. Trzeba wyciągać wnioski z ogólnego korzystania z danego banku w dłuższym okresie czasu. Nie można po jednym złym incydencie oceniać jakiejś korporacji czy organizacji, bo to bez sensu :)Polecam jeszcze trochę dać im szansę i pobyć trochę w tym banku, a może okaże się, ze po jednej wpadce wcale nie jest tak źle.

   Reply
 13. Damian

  Witam
  Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam jakąkolwiek współpracę z tym tzw. Bankiem.
  – Naliczają niesamowicie duże koszty dodatkowe, które oczywiście wychodzą na sam koniec kiedy termin dokonania transakcji już mija
  – Pracownicy Banku nie potrafią do końca poprawie prowadzić sprawy kredytowej – nagminnie zapominają o ważnych dokumentach, przez co trzeba dodatkowo marnować czas na ich uzupełnianie
  – Popełniane są karygodne błędy podczas rozpatrywania wniosków kredytowych
  – Nikt z pracowników, za nic nie jest odpowiedzialny
  – Odradzam też zakładanie konta internetowego, ciężko cokolwiek załatwić, w oddziałach banku się nie da bo nie mają wglądu do tych kąt, zostaje tylko rozmowa telefoniczna.
  Nigdy jeszcze nie żałowałem tak mocno swoich decyzja jak po podjęciu współpracy z GETIN BANKIEM

  Reply
 14. waldek

  witam ja tam mam juz 3 lata konto wszystko jasne nie mam problemów jestem nawet zadowolony

  Reply
 15. Andrzej

  Kredyt w kwocie 6000 zł na 2 lata konsultant wyliczył mi ratę po 277 zł i umówił mnie na spotkanie w oddziale w Chełmie. Po przyjściu na spotkanie okazało się że rata wyniesie 348 zł. Spędziłem w oddziale prawie 30 min bo paniusia tworzyła tyle czasu fikcyjny wniosek. Żenada!!!

  Reply
 16. danka

  Niedawno otrzymałam kredyt w banku po mimo ze mój dochód to 1200zl na rękę.rata wynosi 750zl…na 84 miesiące,obiecali zwrot ubezpieczenia po 1 miesiącu spłaty..pieniazki z ubezpieczenia miałam wpłacić na poczet kredytu.raczej nici z tego..rata miała wynosić min 500zl.. za kredyt zapłaciłam 6000zl pracownikowi …czlowiek w dołku kredytowym może posunąć sie do wszystkiego..nie splace kredytu bo nie będę miała z czego…na raty ktore mam do spłacenia nie starczy mi dochodu. GBank będzie miał ubaw z tego powodu…zaplac a kazda sumę dostaniesz…

  Reply
 17. Karola

  A NIE DAJ BOŻE SPÓŻNISZ SIĘ Z ZAPŁACENIEM RATY TO JUŻ DO CIEBIE WYDZWANIAJĄ I CI GROŻĄ WINDYKACJĄ!!!!!!!!!!!!

  Reply
 18. martynika

  Getin Bank reklamuje się jako „Bank twoich oszczędności”, i z tych obietnic wywiązuje się na medal. Sam czerpie w całości korzyści z oszczędności swoich klientów. Byłam świadkiem jak mój przyjaciel T.W. założył lokatę w wysokości 50.000,00 tymże banku na okres 4 lat. Obiecano, że po tym czasie otrzyma zwrot kapitału i odsetki w wys. 20%, co daje 5% w skali rocznej. No i otrzymał po zakończeniu lokaty kapitał i odsetki w wysokości 32,40 PLN, (słownie trzydzieści dwa zł. i czterdzieści gr.), co daje 0,0162% w skali rocznej. Takich doradców finansowych ma GB i tak dba o dobro klienta i jego oszczędności. Obraca nimi przez 4 lata obiecując złote góry, ale te złote góry przywłaszcza sobie, a z klienta się śmieje, że dał się nabrać na piękne słówka pracowników przy zawieraniu umowy. Trzeba przyznać że pazerność tego banku sięgnęła szczytu, dlatego radzę wszystkim, którzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności, aby omijali go szerokim łukiem.

  Reply
 19. wikka

  mam konto osobiste w getin banku bo było potrzebne do zrobienia umowy o kredyt kredytu nie dostałam a moje dane i telefon jest wykorzystywany do łączenia sie w sprawach męża kredytu jak mam się tego pozbyc esemesy są bardzo uciążliwe pomocy

  Reply
 20. Babtists

  Czy w Getin Bank mam możliwość założenia konta dla studentów i otrzymania kredytu gotówkowego studenckiego??
  Teoretycznie wydaje mi się, że każda placówka bankowa daje możliwość założenia konta bankowego dla studentów. W Getin Banku podobno jest taka możliwość i to nawet dla osób mających do 28 lat. Ale czy w związku z tym trzeba wykazać się, że jest się nadal studentem, czy wystarczy młody wiek? Bo nie ukrywam, że wtedy można byłoby ominąć wszelkie nieprzyjemne opłaty związane z prowadzeniem konta. I przy okazji zyskuje się czasami promocyjne zniżki na pewne usługi lub produkty. Czy ktoś może w tej kwestii się wypowiedzieć?

  Reply
 21. Get thin

  Ciekawe rabaty z tytułu konta w Getin Banku
  Korzystacie może regularnie z różnych zniżek i promocji oferowanych przez Getin Bank? Macie możliwość skorzystania chyba między innymi ze zniżek w Ciemna City. A co jest jeszcze takiego atrakcyjniejszego? W moim banku, jest też taki lojalnościowy program, ale praktycznie z niego nie korzystam. Ponieważ dotyczy on zbierania punktów, a następnie zakupów konkretnych produktów, które i tak wydają mi się bardzo drogie. Może przyszedł najwyższy czas na zmianę banku z większymi możliwościami? Ale nie wiem, jak to wyjdzie w praktyce.

  Reply
 22. moreno

  No nie wiem jak wam ale mnie kredyt w Getin Banku wyszedł najtaniej i nie mówię tego na podstawie 2 banków bo liczyłem kredyt i w pko i w aliorze i w eurobanku i jeszcze w 3 innych i w getinie jest najtaniej dla mojej kwoty kredytu i mojej zdolności kredytowej. Trochę się przy okazji o tych kredytach oczytałem i to co miałbym poradzić zainteresowanym kredytem to żeby policzyli w kilku bankach zdolność i kwotę kredytu bo mnie w 3 bankach nie chcieli w ogóle dac tak wysokiego kredytu a w getin banku od reki dostałem taka kwotę – PLUS DLA GETIN BANKU

  Reply
 23. Lechu

  najgorszy kredyt jaki kiedykolwiek mi proponowano na szczęście odstąpiłem po przeczytaniu umowy w domu na spokojnie chciałem wziąć 20 000zł na 7 lat oprocentowanie 9.90 super! ale w umowie doczytałem prowizja 3500zł i przymusowe ubezpieczenie 4000zl na 12 miesięcy czyli kwota kredytowana 27500zł i nigdzie nie jest zsumowana trzeba dokładnie czytać i dodawać brak także harmonogramu spłat, czyli jeśli chciałbym spłacić kredyt po roku to licząc 12 rat po 340zł już wyparowuje z kieszeni ok 4200zł prawie same odsetki a do spłacenia zostało by jeszcze ok 25000zł bo prowizja i ubezpieczenie nie ulegają zwrotowi totalne oszustwo ci którzy piejecie z zachwytu nad kredytami z getin banku przeczytajcie jeszcze raz dokładnie swoje umowy to zobaczycie jak zostaliście oszukani

  Reply
  1. ewelina

   LECHU…przezzytaj dokładnie swoją umowę. Całkowita kwota kredytu brutto jest na samym początku i niczego nie trzeba sumować. Prowizja nigdy i w żadnym banku nie jest zwracana, bo jest za udzielenie kredytu, a to Twoja sprawa czy odstąpiłeś. Ubezpieczenie jest zwracane za niewykorzystany okres ubezpieczenia, jak w każdym banku!!!

   Reply
 24. justyn

  Ja mam obecnie kredyt mieszkaniowy w Getin Banku – brałem na zakup mieszkania i jeśli chodzi o warunki to wyszło nie dość, że najtaniej to i najszybciej 🙂
  Tak więc ja od siebie polecam 🙂
  A co do kredytów gotówkowych to miałem ale już spłaciłem, brałem kredyt przez konto w Getin Banku i dosłownie w ciągu 5 minut dostałem pieniądze na swoje konto. Nie musiałem niczego robić prócz wybrania kwoty pieniędzy, zaznaczenia warunków umowy (tutaj były podane wszystkie koszty itp) no i zatwierdzić wzięcie kredytu smsiakiem – to wszystko 🙂
  Warunki naprawdę bardzo dobre jeśli chodzi o koszty

  Reply
 25. Mateusz

  Witam,

  Korzystam z konta Getin Bank Online (brak możliwości załatwienia sprawy fizycznie w oddziale banku, tylko kontakt elektroniczny bądź telefoniczny). Musiałem założyć u nich konto, gdyż wziąłem kredyt „Rodzina na Swoim” na mieszkanie, a oferowali najniższą marżę.

  – uwłaczająca obsługa klienta
  – ok. 8 punktów potwierdzenia tożsamości przed załatwieniem sprawy telefonicznie !
  – wiecznie „zawalona” infolinia – długie oczekiwanie na konsultanta – ogromne kwoty za połączenie !
  – fatalna obsługa konta internetowego (np. permanentnie znikająca opcja do zapisywania przelewów przed ich wysłaniem – jednego dnia jest, drugiego już nie ma, nie ma na to żadnej reguły)
  – Częste pomyłki w historii płatności na stronie internetowej banku, które trzeba wyjaśniać, bo inaczej pieniądze nie wracają
  – zdawkowe i nic nie wyjaśniające odpowiedzi na pytania zadane na chacie z konsultantem

  Reply
 26. natalia

  Getin w czołówce kredytowania zakupu samochodu w opcji leasingowej. Można wynegocjować spłaty i długość czasu potrzebnego do zwrotu kasy. W sytuacji gdy auta z rocznika poprzedniego sprzedają się taniej i tak zyskujemy nawet płacąc za kredyt.

  Reply
 27. Patrycja

  Moja najlepsza przyjaciółka wzięła kredyt w tym banku no i na początku wszystko ładnie pięknie…do czasu…Nadeszła pora spłaty raty no i jak zazwyczaj to robiła, przelała odpowiednią kwotę na konto banku. Minął jakis czas, a tu przychodzi do niej upomnienie. No i zaczęło się…dzwoni od razu do banku i pyta o co chodzi i wgl. tłumaczy wszystko. (przeprawa przez to wszystko była dosyc długa i mało przyjemna…) W końcu okazało sie że mieli jakiś błąd w systemie czy coś takiego ;/ Wszystko sie wyjaśniło i dobrze skończyło ale taka sytuacja (może i jednorazowa) strasznie mnie zraziła do tego banku

  Reply
 28. BarBi

  Wiele negatywnych opinii i bardzo złych komentarzy, nie chce nikogo bronić, ale nie można zwalać wszystkiego na bank jeden czy drugi, zawsze trzeba czytać wszystko co się podpisuje, a zanim cokolwiek się podpisze to trzeba się upewnić, że wszystko się rozumie, zachęcam do porównywania sobie różnych ofert a nie złapaniu się na czymś przypadkowym, bo akurat dostaliśmy ulotkę, kredyt czy pożyczkę bardzo łatwo się bierze ale trzeba mieć z czego spłacać, jeśli ktoś pożycza to musi się liczyć z tym, że będzie musiał oddać i to z nawiązką niestety, na tym właśnie stricte opierają się kredyty i pożyczki……

  Reply
  1. andy

   Pracujesz w tym banku – to ci płacą za włażenie do d…

   Reply
 29. Irena O.

  Getin Bank posiada w swojej ofercie kilka rodzajów pożyczek i kredytów. Ja mam dwa, kredyt mieszkaniowy i samochodowy. Spłacamy je razem z mężem już około roku i wszystko jest w porządku. Wystarczy pilnować terminów i ogólnie robić wszystko zgodnie z podpisana umową. Oprocentowanie moim zdaniem też jest OK. Widzę tutaj bardzo dużo złych opinii o Getin Banku…Ja osobiście się z nimi nie zgadzam. Moja przygoda z Getin Bankiem jest jak narazie całkiem przyjemna i nie mam na co narzekać. Ja sama dziwię się że dostałam u nich kredyt, bo moje dochody nie są zbyt wielkie i nigdzie indziej nie mogłam go dostać 

  Reply
  1. Monika

   Bo geti bank bardzo chętnie udziela pozyczekmvzekajc tylko aż komuś sie podwinie noga albo jak ktoś będzie miał na tule środków żeby spłacić kredyt wcześniej ! Wtedy pojawiają sie schody nie można sie dowiedzieć kwoty do spłaty okazuje sie ze kredyt mimo wcześniejszej spłaty trzeba spłacić z odsetkami a jak będziecie chcieli otrzymać od banku zaświadczenie o spłacie kredytu samochodowego żeby można było zdjąć hipotekę z banku to mało tego ze sobie na to poczekajcie to jeszcze trzeba będzie za to zapłacić

   Reply
 30. dariusz

  Ja jak do tej pory nie mam żadnego problemu z GB , dwa lata spłacam już 10000 ,mam ustawiony 1 dzien wcześniej przelew na spłatę raty,bywało że nie było kasy na przelew i nikt mi po 2-5 ciu dniach nie dzwonił i nie krzyczał że umowa kredytowa się rozwiąże,do placówki idę jak mi jest coś potrzeba ,jestem mile obsługiwany i każdy z pracowników służy mi fachową poradą,więc kompletnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy,Według mnie jeśli potrzebujesz gotówki musisz liczyć się z oddaniem jej,nikt za darmo w polsce nie daje ,są prowizje koszty w wiekszości ukryte ale wszystko można wyczytać poczytać lub skorzystać z radcy prawnego .Minus jak dla mnie GB ma taki że z kwoty 10000 na oświadczenie muszę oddać prawie 17 000 po 4 latach.Do tych co piszą te negatywy,umowe się czyta i kalkuluje ,jak wam kasa była potrzebna to GB był ok ,jak trzeba spłacać to już ale ,nie chce się czytać takich negatywnych wypocin.

  Reply
  1. Ja

   A jak.chcesz splacic wczesniej to,dlaczego nadal doliczaja odsetki. No i jest problem zeby sie w ogóle dowiedziec.ile jest do,spłacenia.

   Reply
 31. Działalnosc gospodarcza

  bank masakra, zalegasz ze spłatą 2 dni – automat dzwoni do Ciebie 5-10 razy dziennie oraz niemili pracownicy windykacji, dzwonią od 07:00 do 20:00 w sobotę i niedzielę, dzwonią do ciebie do twojej rodziny i do pracy! PARANOJA!!!

  Reply
 32. andy

  Witam. Ponad rok temu ten zj… bank zablokował połowę środków na kontach i lokatach po tym, jak zgłosiłem śmierć mojej żony. Żaden inny bank tak nie zrobił. Dobra – kij im w oko! Po przeprowadzeniu działu spadku – trochę to trwało, bo rodzeństwo żony rozsiane jest po świecie, z prawomocną decyzją udałem się do tego (z małej litery) banku. Po sprawdzeniu wszystkich papierków – jest!!! Należna mi część zostanie przelana na podane konto w przeciągu 30 dni (specjalnie pytałem – 30 dni KALENDARZOWYCH). I co? Zgadliście – gó…! Minęło właśnie 35 dni, wymieniłem kilka emaili z tzw specjalistami ds. klienta, UWAGA – nawet zakwalifikowali to co pisałem jako skargę, tyle, że kasa nadal jest u nich!!! Nigdy więcej getin – najbardziej dziadowski i oszukańczy bank!!!

  Reply
  1. ewelina

   Bo akie jest prawo polskie, że połowa środkow na rachunku współnym po śmierci jednego ze współwłaścicieli może zostać zablokowana. Trzeba było pomyśleć i najpierw wypłacić ze wspólnych rachunków i dopiero później zgłosić zgon.

   Reply
 33. andy

  Nie uwierzycie – byłem dzisiaj w oddziale, w którym wypełniałem wniosek o wypłatę (przyjęty 39 dni temu) i … kierownik oddziału O NICZYM NIE WIE!!!
  No, ale przecież chce mi pomóc, no nie? Więc dzwoni gdzieś i po chwili mówi mi, że „wewnętrzne ustalenia” banku wymagają, aby WSZYSCY spadkobiercy pojawili się JEDNOCZEŚNIE w banku i złożyli podpisy!!! Rozumiecie? Ośmioro rodzeństwa mojej przedwcześnie zmarłej żony, rozsiane po Europie ma się zgłosić do tego jeban… banku, bo inaczej nie wypłaci mi pieniędzy!!!!
  A jeśli by się okazało, że jestem z nimi skłócony???
  To chyba jest sposób na zawłaszczenie przez bank cudzych pieniędzy?!
  Ciąg dalszy nastąpi, ale jeśli macie rozum, to spieprzajcie z getin już dzisiaj!!!

  Reply
  1. k

   hej Andy i jak to sie skonczyło?
   pozdrawiam
   k

   Reply
 34. gozdzierski

  Uwazajcie Getin Banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jest dobrze jak płacicie,zreszta jak wszedziej.
  Jednak jak wam się noga podwinie będą was nękali telefonami i windykacja która podjezdza pod dom.
  3 razy prosiliśmy o konsolidacje z uwagi ze zona stracila prace!
  Nie można się dogadać z tym bankiem.
  Uwazajcie i nie podpisujcie z nimi zadnych umow!!!

  Reply
 35. halka

  Łał…. jak to brzmi Getin Bank znany jest jako podmiot szczególnie wrażliwy na potrzeby zgłaszane przez swoich potencjalnych klientów. Sprawdziłem to prawda a nie tylko pijar

  Reply
 36. wojciech

  Wszystko zależy od kwoty kredytu i rozciągłości w latach. Można sie układać elastycznie.

  Reply
 37. mborus

  Po zamknięciu kredytu, wysłanie odwłaszczenia pojazdu zajęło im prawie 2 miesiące. 11 miesięcy zajęło im ćżęściowe rozliczenie się z nadpłaty kredytu, oczywiście bez odsetek za zwłokę czego domagam się do dzisiaj oraz odliczyli sobie koszty przekazania pieniądzy. Obecnie, na żądanie wypłaty rekompensaty na mocy porozumienia z UOKiK, Getin Bank wmawia mi, że ja miałem kredyt na firmę, w związku z tym rekompensata mi się nie należy. Dostałem pismo z banku, w którym bank – co tu owijać w bawełnę – wmawia mi, że ja miałem kredyt na firmę, a nie na siebie.
  Zdecydowanie radzę nagrywanie wszystkich rozmów z tymi ludźmi. Dla przykładu, podczas składania skargi przez telefon, pracownica oświadczyła mi, że skarga nie została złożona i się rozłączyła. Na szczęście, mam nagranie. Bywałem też wielokrotnie okłamywany, że mogę swoje sprawy załatwiać w placówkach banku (co mam nagrane oczywiście). Czy udało mi się czegokolwiek dowiedzieć w placówce? Nie. Mam nawet 2 pisemne zaświadczenia, które udało mi się uzyskać, że odmawia mi się udzielenia informacji.
  Ja już nie korzystam z ich usług (miałem tylko ten kredyt) a nadal się „bujam” za zwrotem tego co mi się należy. Stanowczo nie polecam, chyba że ktoś lubi nerwy, brak odpowiedzi na reklamację, rozłączanie się przez telefon, odmawianie udzielania informacji w placówkach banku, pouczanie o zasadach kultury osobistej, obrażanie się i próby wyłudzenia danych osobowych.
  Moje wrażenie: traktują mnie jak „szmatę”, nie wiem nawet czy dopisać „ludzką.”, co potwierdza fakt, że odmawia mi się informacji na temat mojego kredytu.

  Reply
  1. incognito

   Zapomniałeś dodać że wyzywasz ludzi i krzyczysz.. 😉 Dlatego nie dziw się że Cie tak traktują. A z tego co mi wiadomo nagrywanie rozmów bez zgody jest karalne. Dziekuję za uwagę

   Reply
 38. Ktos

  Dajcie spokój moja mama chciala 25 tys. Kredyt dostała 23tys.a do,spalcenia ma.47 a najlepsze jest to ze chciała splacic wcześniej to,nawet odsetek.nie odlicza. ZŁODZIEJE

  Reply
 39. Albert

  Pragnę ostrzec przed tym „bankiem”! Jestem (już niedługo) klientem Getin i zostałem przez ten bank bardzo podle, wręcz w surrealistycznie lekceważący sposób potraktowany. Nie chodzi o żaden kredyt bo jestem tego rodzaju klientem, który tylko lokuje pieniądze. Jestem rezydentem innego państwa i raz do roku muszę doręczyć bankowi tzw. certyfikat rezydencji aby uzyskać zwolnienie z podatku od odsetek kapitałowych (rozliczam się za granicą). List polecony z tym dokumentem wysłałem już w grudniu 2016 i został on skutecznie doręczony co potwierdziła poczta. Bank przez kilka tygodni odmawiał udzielenia odpowiedzi na proste pytanie czy dotarł do nich ten list polecony (szok!). Następnie zaczęto udzielać sprzecznych, fragmentarycznych wypowiedzi, z których można było wydedukować, że co prawda certyfikat dotarł ale nie zajęli stanowiska czy będą go uznawać (sic! przez 3 lat uznawali identyczny oryginał dokumentu). Za każdym razem sprawą „zajmowała się” inna osoba, przepraszała, zapewniała, że „sprawa traktowana jest priorytetowo”. Mijały tygodnie i ponownie ta sama wklejka: „Uprzejmie informuję, że przedmiot zgłoszenia dotyczącego niniejszego certyfikatu jest w trakcie weryfikacji przez jednostkę merytoryczną Banku. Zapewniam, że gdy tylko konsultant prowadzący sprawę otrzyma informację zwrotną, niezwłocznie ją Panu przekaże.” Przypomnę, że chodziło najpierw TYLKO o ustalenie czy list dotarł, następnie zajęcie stanowiska w sprawie certyfikatu. Przy okazji „zapoznałem się” imiennie chyba z dziesięcioma specjalistami oraz starszymi specjalistami ds. obsługi klienta. Cały ten cyrk po to, żeby na samym końcu sprawę, banalną sprawę zakwalifikować jako reklamacja i oznajmić, że odpowiedź za 30 dni! W międzyczasie bezprawnie naliczono odsetki od jednej z zakończonych lokat, co w przypadku konta nie-rezydenta jest niezgodne z art. 29 ust. 1 ust. o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz konwencjami o unikaniu podwójnego opodatkowania. Oczywiście jako poszkodowany mam swoje prawa i na drodze prawnej wyegzekwuje te pieniądze, tylko po co to było, skoro współpraca z bankiem w poprzednich latach układała się całkiem dobrze?
  Na żadnym etapie wyjaśnień nie spotkałem się nawet z próbą normalnego podejścia do sprawy. Za każdym razem problem przekazywany był „z rąk do rąk” i od nowa odpisywała zupełnie inna osoba. Nic nie dał też kontakt telefoniczny z infolinią pomimo 30-minutowego wyjaśniania a potem zapewnień pracownika, że sprawę pilnie wyjaśnią. Wielokrotnie, podano mi sprzeczne a nawet fałszywe informacje, np. inny adres do wysyłki dokumentu (zgodnie z instrukcją wysłałem na Przyokopową w Warszawie), pisano niegramatycznie, urywanymi równoważnikami zdań, tak, żeby żadna z „odpowiedzi” nie była w pełni jednoznaczna, żeby na koniec (jeszcze przed wszczęciem reklamacji) zasugerować wysłanie certyfikatu ponownie na adres w Krakowie! Wyłania się z tego, oczami klienta obraz skrajnego chaosu, niekompetencji lub co najmniej tak daleko posuniętej patologii organizacyjnej z jaką nie spotkałem się w żadnej jeszcze instytucji. Normalnie taka sprawa jak sprawdzenie czy Bank otrzymał pismo polecone powinno zająć max… 1 dobę. To co opisuję to tylko wierzchołek góry lodowej, wszystko jest udokumentowane w korespondencji poprzez pole „kontakt”. Zażądałem też by osoba prowadząca reklamację zapoznała się z całą treścią tych groteskowych rozmów i dała to do poczytania przełożonym. Chyba, że ten bank jest już w takim rozkładzie, że nikomu już nawet nie zależy na opinii, reputacji i wizerunku tej firmy. Getin Bank już raz został ukarany przez UOKIK w sprawie długotrwałego rozpatrywania reklamacji konsumentów.https://www.getinbank.pl/aktualnosci/2016/decyzja-uokik-nr-ddk-172016. Musieli każdemu wypłacić odszkodowanie. Czyżby nawet nie zechciało im się wyciągnąć z tego wniosków?

  Reply
 40. Robert

  Kredyt 150000 tysi na 7 lat spłacone w 4 lata zero zwrotu odsetek zwrot ubezpieczenia w wysokości 10 Złotych nigdy więcej nie mam zamiaru mieć nic wspólnego z ta lichwiarska organizacja

  Reply
  1. Robert

   Kredyt 15 000 tyś.

   Reply
 41. niedługo była klientka

  Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego banku!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!! I żałuję, że nie zapoznałam się z tymi opiniami wcześniej. Mam tam kredyt. Przez jakiś czas miałam problemy finansowe i nie mogłam na czas spłacać raty (nigdy czas opóźnienia nie przekraczał 14 dni), a przez nich przeżyłam piekło. Wydają się w porządku do czasu kiedy płacisz wszystko w terminie, natomiast po każdym dniu opóźnienia dzwonią po setki razy dziennie, piszą smsy oraz DZWONIĄ DO FIRMY, w której jest się zatrudnionym (mimo że nie wyrażało się wcześniej na to zgody). Na pytanie „kiedy wyrażałam zgodę na kontaktowanie się z moją firmą” nie odpowiadają, tylko kręcą, że mogą skasować ten numer do kontaktu (opóźnienie w spłacie raty 3 dni). Kontakt z działem windykacji to ŻENADA. Z tak nieprofesjonalnym, chamskim podejściem nie spotkałam się nigdzie. Jak nawiedzeni zadają pytanie, na co wydałam ich pieniądze, że teraz nie mam na spłatę raty. Czasami miałam wybór: nakarmić dziecko lub zapłacić ratę – chyba wybór jest oczywisty! Nie chcą iść na żadne ustępstwa, żądają zapłaty „dzisiaj”. Traktują ludzi jak przestępców, co specjalnie nie chcą płacić i/lub kombinują żeby nie zapłacić. Wszystkie swoje rachunki czy raty płaciłam na czas. W momencie trudności finansowych tylko ten cholerny bank potraktował mnie jak gów..no. Pozostali, u których byłam dłużna, potrafili wykazać się zrozumieniem i nie zadręczali dodatkowo setkami bardzo nieprzyjemnych telefonów i wyznaczali inny realny termin. Rozumiem w jakim celu działa dział windykacji, ale to co oni oferują swoim klientom, to nie da się opisać słowami. MASAKRA!!!!!!! Podkreślę, że nikt z nas nie ma żadnej gwarancji przy braniu kredytu, że po kilku latach nie wystąpią jakieś problemy finansowe, a jak się pojawią, to pracownicy tego banku codziennie będą przypominać Ci jak bardzo mają to w du..pie. Przy pierwszej możliwej okazji przenoszę kredyt do innego banku!!!

  Reply
 42. User2017

  Paprzac ogolnie na dzialanie banku to nie ma czego zbytnio przyczepic Jedynie dochodza niuanse typu: tranzakcje – ksiegowanie karta sa dosc dlugie od poszczegolnych marketow ( careffour ) , same osoby w bok nie wszystkie sa malo doinformowane w podstawowych sprawach bankowosci internetowej. Sama ocena dzialania i napraw zmian przez telefon jest nowatorska w tym zapewniajaca bezpieczenstwo. Bank polski ktory dobrze konkurowac z wielkimi korporacjami majac propozycje darmowego kozystania z konta i bankomatow. OGOLNIE POLECAM POLSKI PRODUKT I ZACHECAM DO PRZEKONANIA

  Reply
 43. Agnieszka

  Wysokie oprocentowanie, całkiem nieźle, miła obsługa klienta i zasady też spoko. Moim zdaniem nie ma się czego bać, warto.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *