Kredyt gotówkowy w Meritum Banku – Proszę o Opinie o tym banku

meritumMeritum Bank proponuje klientom w promocji (obniżona marża) kredyt gotówkowy oparty na promocyjnych warunkach obniżonej marży do wykorzystania m.in. na wakacyjny wyjazd, remont mieszkania czy większe zakupy. Daje też możliwość otrzymania nagrody pieniężnej.

Promocja trwa do 5 września. Kwota kredytu waha się od 5 do 120 tysięcy złotych – zaś spłata może być rozłożona aż na 8 lat. Na czym polega promocja? Osoby, które wydadzą pieniądze na: wakacyjne podróże, wyposażenie czy remont mieszkania lub domu,. ogród, rolnictwo lub też na zakup samochodu, sprzętu komputerowego albo RTV/AGD, będą mieć marżę obniżoną o 2 proc., pod warunkiem że przedstawią bankowi kopie rachunków na – minimum – połowę pożyczonej kwoty. Oprócz obniżonej marży klienci dostaną też gotówkę – do 750 złotych (czyli 5 proc. wartości rachunków).

Standardowe oprocentowanie kredytu wynosi od 8,90 proc. do 22,90 proc. I zależy od kwoty kredytu, wybranej opcji ubezpieczenia i profilu klienta. Wysokość oprocentowania zależy od kwoty kredytu, wybranej opcji ubezpieczenia oraz profilu klienta.

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziale banku lub online. Jego rozpatrzenie następuje bardzo szybko. Nie ma konieczności znajdowania poręczycieli. Osoby zatrudnione na umowę o pracę powinny przedstawić kopię umowy i wyciąg z konta (za trzy ostatnie miesiące).

Twarzą kampanii reklamowej towarzyszącej tej akcji jest Maciej Maleńczuk.

A jakie są Wasze Opinie o kredycie w Meritum Banku?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *