Kredyt Credit Agricole – Jakie Opinie? Oprocentowanie?

creditagicoleCredit Agricole oferuje klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom kompleksową ofertę produktów bankowych. Mogą oni korzystać m.in. z pakietów kont osobistych, produktów oszczędnościowych, kart kredytowych, funduszy inwestycyjnych czy kredytów hipotecznych.

 Czy można liczyć na kredyt gotówkowy w wysokości nawet 120 tysięcy złotych oprocentowany tak atrakcyjnie, że jego spłata nie stanowi wyzwania dla naszego budżetu?

Nie każdy wierzy, że jest to możliwe, Credit Agricole sprawia jednak, że tak niekorzystna opinia może zostać szybko zmieniona. Przyczynia się do tego oferowany przez ten bank kredyt gotówkowy prostoliczony, który pozwala nie tylko na cieszenie się dużą gotówką, którą można wydać na dowolny cel, ale również bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem. Zobaczmy czym jeszcze kredyt prostoliczony CA wyróżnia się wśród konkurencji:

Zobowiązanie kredytowe można spłacać nawet w 72 ratach, klientowi pozostawia się przy tym dużą dowolność, on sam najlepiej zdaje sobie bowiem sprawę z tego, jakie warunki spłaty kredytu będą najbardziej korzystne z jego punktu widzenia.

Co ważne, im wyższa kwota kredytu, tym niższe jest jego oprocentowanie, dzięki czemu zaciąganie poważniejszych zobowiązań staje się bardzo opłacalne. Osoby korzystające z kredytu gotówkowego w banku Credit Agricole wcale nie muszą zaciągać go ze współmałżonkiem. Jeśli jego kwota nie przekracza 50 tysięcy złotych, współkredytobiorcą może być dowolna osoba, nawet jeśli pomiędzy nią, a głównym kredytobiorcą nie zachodzi pokrewieństwo.

Dobre opinie kredyt zbiera również dlatego, że mówimy w jego wypadku o rozwiązaniu przydzielanym na szczególnych zasadach osobom korzystającym już z usług banku Credit Agricole, a także o propozycji, którą można dodatkowo zabezpieczyć korzystając z jednego z wielu pakietów ubezpieczeń.

Symulację dla konkretnych warunków można uzyskać wypełniając formularz na stronie banku:

Jeśli pracujesz jako, nauczyciel, prawnik lekarz, weterynarz, pielęgniarka, położna albo jesteś emerytem lub rencistą – dostaniesz pożyczkę na specjalnych warunkach.

 

A jakie są Wasze Opinie o Credit Agricole?

26 Comments

 1. maren

  Witam.
  Zamierzam wziac kredyt w Credit Agricole. Powiedzcie jakie jest rzeczywiste oprocentowanie? Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

  Reply
 2. erykman

  Byłem mile zaskoczony przez lukas po wizytach w innych bankach. Tam zanim inne banki mi odpowiedziały to w CA już były pieniądze. Polecam zero stresu tylko chwila czasu. Cała procedura udzielenia kredytu przebiega szybko, oprocentowanie kredytu porównywalne do innych banków.

  Reply
 3. wsciekly

  Ku przestrodze innych.
  Konto w Państwa banku posiadam od 1999r. ale to jak zostałem potraktowany w dniu 03.12.2012r przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Około godziny 16:00 podjechałem na stację paliw „BP” gdzie zatankowałem 40L paliwa na sumę 230 pln. I jakie było moje zdumienie że pomimo posiadanych środków na koncie nie mogłem zapłacić kartą płatniczą za zatankowane paliwo. Kierownik stacji potraktował mnie jak przestępcę i wezwał policję. WSTYD oraz stres i nerwy jakiego doświadczyłem podczas tłumaczenia się że nie jestem PRZESTĘPCĄ który chce wyłudzić paliwo i że nie mam pojęcia co się stało bo posiadam środki na koncie nie życzę najgorszemu wrogowi. Dopiero po kontakcie telefonicznym (rozmowa trwała 11minut i 21 sekund co naraziło mnie na dodatkowe koszty)z bankiem dowiedziałem się że bank bez mojej wiedzy ograniczył MI czyli WŁAŚCICIELOWI konta dostęp do własnych środków o czym nie raczył mnie poinformować, ale smsy reklamujące usługi banku na które nigdy nie wyraziłem zgody przysyła z „uporem maniaka” po trzy w miesiącu. W eskorcie policji jak przestępca zostałem dowieziony do banku w celu wypłacenia własnych pieniędzy. Chciałbym żeby ta osoba która bez mojej wiedzy i zgody ograniczyła mi dostęp do własnych środków została potraktowana w ten sam sposób. To nie jest pierwsza sytuacja w której ze strony banku zostałem potraktowany jak „zło konieczne”.
  W czerwcu tego roku po raz kolejny zostałem bez środków płatniczych bo moja stara karta straciła ważność zaś nowa karta płatnicza „wyparowała” zamiast zostać wysłana pod adres do korespondencji który został podany pracownikowi w placówce przy ul. 28 czerwca 1956r. w Poznaniu. Pan zarzekał się że karta na pewno zostanie wysłana pod wskazany adres. Jak się łatwo domyśleć tak się nie stało. Znowu zostałem ZMUSZONY udać się do banku celem POSZUKIWANIA GDZIE JEST MOJA KARTA I DLACZEGO DO MNIE NIE DOTARŁA. Jak się okazało WINA jak zwykle leżała po stronie banku(bo pracownik wspomnianej wcześniej placówki nie wykonał wszystkich czynności i nie zmienił danych w zakładce obsługi kart).
  Wielokrotnie przy próbach dokonania transakcji płatniczych przez stronę internetową wyskakiwał „błąd” który uniemożliwiał dokończenie operacji. W przypadkach kiedy łączyłem się za pomocą „pakietowej transmisji danych” narażało mnie to na dodatkowe koszty na co bank pozostawał głuchy.
  Jeszcze innym razem o tym że miedzy godziną 00:00 – 01:00 jest księgowanie w banku transakcji i w tym czasie nie można dokonać żadnych płatności kartą dowiedziałem się również na stacji paliw po zatankowaniu do pełna. Moje szczęcie że wtedy pracownica była bardziej wyrozumiała i wyraziła zgodę na dowiezienie gotówki w ciągu dnia.
  Czy tak ma wyglądać funkcjonowanie nowoczesnego banku?
  Dla mnie sytuacje które mnie spotkały są nie do pomyślenia. Przez to jak jestem traktowany w „Credit Agricole” wszystkim znajomym będę odradzał ten bank.

  Reply
  1. kajtus

   Nie będę negował faktu, że bank zawalił sprawę, ale ludzie na stacji benzynowej też się nie popisali. Tym bardziej, że każdego może spotkać przykrość typu brak gotówki w portfelu (przez zapomnienie). Mi zdarzyło się coś takiego na stacji Lotos i kasjerki stwierdziły, że spokojnie mogę pojechać do domu po kartę czy gotówkę i zapłacić np. za godzinę.

   Reply
  2. Patita

   Witaj. Nie chcę bronić banku, bo do obrony korporacji mi daleko, ale takie sytuacje zdarzają się nawet w najlepszych bankach. Wskaż mi bank, a ja znajdę Ci na niego jakieś wady i na pewno też w internecie znajdą się posty z wpdkami tegoż banku. Trzeba patrzec na ogół i brać pod uwagę zarówno dobre jak i złe doświadczenia z bankiem. to tak jak z członkami rodziny, jak jest wszystko ok, to jest ok, a jak raz Cię zawiedzie brat, ojciec, syn, to wtedy co – trzeba by się wyrzekać? Wiem, że to nie to samo, ale spójrzmy na bank czasem ludzkim okiem.

   Reply
   1. Zbyszek

    A czy ten bank patrzy na Ciebie ludzkim okiem?Niestety nie spóźnij się ze spłatą, może spojrzy ludzkim tylko nie darmowym i odsetki karne naliczy!To tak jak moja teściowa, pazerna wiedźma!

    Reply
  3. ola

   też tankowałam paliwo ok. 200 zł i tez nie mogłam zapłacić kartą, dobrze, że był ze mną szwagier i zapłacił. Co za stres, aż nogi mi się ugięły masakra!! Miałam tyle szczęścia, że na kasie była znajoma to nie wzywała policji tylko kazałam jej zaczekać i zawołałam szwagra. Jak by go nie było to ja nie wiem . Oczywiście weszłam najpierw w aplikacje mobilną banku i pokazałam , że środki na końce są.

   Reply
 4. Zibi

  Zdecydowanie odradzam ten Bank.Jestem klientem od dobrych kilku lat, jeszcze za lukas bank było ok od od czasu przejęcia przez credit-agricole jakość usług zdecydowanie pogorszyła się. Moim zdaniem jest to instytucja nastawiona wyłącznie na własne zyski nie licząc się z klientem (tylko reklamy w TV obiecują naiwnym przysłowiowe złote góry).Jako przykład podam mój ostatni dylemat. Przed świętami chciałem pobrać pewną kwotę gotówki z bankomatu na zakupy świąteczne w centrum Rzeszowa. Najbliższy i jedyny w bezpośredniej odległości był bankomat skoku (zgodnie z zapewnieniem banku pobieranie z wszystkich bankomatów na terenie kraju jest bezpłatne), więc przeprowadziłem transakcję pobrania gotówki. Trannsakcja przebiegła prawidłowo z tym że bankomat nie informował o braku gotówki a jedynie wysunął pustą kieszeń. O zaistniałym fakcie poinformowałem natychmiast telefonicznnie credit-agricol. W odpowiedzi usłyszałem że reklamację mogę złożyć po ewentualnym zaksięgowaniu tj. około 7 dni. Nie mając wyboru po ok. 2 godzinach dokonałem wypłaty z innego bankomatu. Druga wypłata zaksięowana była dwa dni wcześniej niż nieszczęsna pierwsza. Po 7 dniach mogłem wraszcie złożyć reklamację, zgłoszenie przyjęto i potwierdzenie miałem otrzymać pocztą w ciągu 14 dni.Tak też się stało. Otwierając list doznałem szoku. Reklamację przyjęto i zobowiązano się rozpatrzeć w terminie do 28 czerwca dobrze jeszcze że pisało 2014r. Wskażcie mi czy istnieje w Polsce bank, któremu rozpatrzennie prostej reklamacji zajęłoby bagatela ponad 2,5 miesiąca.Przekonajcie mnie, że nie jest to podyktowane celowym osiągnięciem kożyści własnnych. Kontaktując się z Federacją Konsumenta dowiedziałem się że jest to paradoksem ale chcąc postąpić zgodnie z zaleceniami federacji procedury potrwałyby mniej więcej do tego samego czasu.Największą kpiną był w dniu dzisiejszym tj 09.06.2014 telefon z credit-agricol z propozycją specjalnie przygotowanego dla mnie kredytu. Po odzyskaniu środków zamierzam zmienić bank.

  Reply
  1. Olla

   No niestety miałam identyczną sytuację z Alior Bankiem. Na pieniążki czekałam 3 miesiące

   Reply
 5. Ewa

  Jeden wielki bałagan co innego mówią na infolinii a co innego w oddziale. Czepiają się nawet krzywo postawionej pieczątki. Nie polecam nikomu, ja osobiście więcej tam nie pójdę.

  Reply
 6. jurek

  Moja opinia o kredycie gotówkowym w Credit Agricole jest POZYTYWNA.
  Polecam ze względu na:
  – proste zasady (od razu wiadomo ile się spłaca), kredyt prostoliczony
  – niskie oprocentowanie (w porównaniu z innymi bankami CA oferuje tani kredyt)
  – mało formalności (kredyt załatwiłem w ciągu jednego dnia – bez wizyty w banku, wszytko przez internet)
  No to myślę, że moja opinia wam się przyda – ja jestem bardzo zadowolony – szybki i tani kredyt a dodatkowo łatwo policzyć samemu ile trzeba oddać co w innych bankach jest nie możliwe na dodatkowe opłaty…

  Reply
 7. Bziku

  Kredyt Gotówkowy na Święta Bożego Narodzenia – tego poszukuję.
  Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia, a ja chyba jednak nie wydołam z finansami w tym roku. Wiem, że to głupie by zapożyczać się na prezenty i zrobienie kolacji, ale nie chcę moich dzieci martwić tym, że po prostu mi trochę zabraknie pieniędzy i chcę, by wszystko było po „staremu”. Nie chcę też zapożyczać się w żadnej firmie pozabankowej, ponieważ nie do końca mam do u nich zaufanie. Zatem pomyślałam sobie o Smart Banku lub podobnej placówce, w które można wziąć niewielką pożyczkę przez Internet. Nurtuje mnie jednak bardzo pytanie, czy muszę w związku z tym zakładać tam specjalnie konto osobiste?

  Reply
 8. Marek

  W Credit Agricole podobało mi się to, że nie ma tam ukrywania kosztów.
  Oferuje ten kredyt prosto liczony i on faktycznie taki jest – można szybko samemu prosto policzyć jakie dokładnie koszty będziemy mieli za kredyt 1000 czy 10 000 złotych.
  To się najzwyklej w świecie opłaca – bo nie dość, że łatwo można sprawdzić koszty kredytu to jeszcze wychodzi on sporo taniej niz kredyty w innych bankach a to cieszy 🙂 Alior tak się chwali kredytem z gwarancją najniższej raty a ja mam w Credit Agricole taniej – sporo taniej 🙂

  Reply
 9. Zatrwożony

  Ej, a teraz jest takie zamieszanie o banki. W telewizji coś tam gadają, że zagraniczne banki to, zagraniczne banki tamto. A ja mam pytanie o Credit Agrcole. To nie jest polski bank, tylko francuski, prawda? Czy jak będę brał u nich kredyt to nasz kraj ma coś z tego? Jakieś podatki czy coś takiego? Ja jestem raczej patriotą i mam patriotyczne podstawy, dlatego chciałbym żeby każdy mój ruch przynosił coś dla budżetu. Może to głupie i naiwne, ale tak już zostałem wychowany, dlatego proszę o odpowiedź ekonomistów i ludzi, którzy się na tym faktycznie znają.

  Reply
 10. Iwona

  Co do tego banku mam mieszane uczucia…Posiadam w nim konto już ponad dwa lata. Po roku chciałam dostać kartę debetową i mi odmówili pomimo tego, że od samego początku miałam wpływy w wysokości około 1500zł miesięcznie…;/ miesiąc później zadzwonili z propozycją przyznania mi jej jednak. Minęło jeszcze jakieś kolejne pół roku i zaczęłam starać się o nieduży kredyt…niestety odmówili. Miałam cały czas wpływy, tylko umowę o prace miałam dość specyficzną. Niestety zawiodłam się na tym banku i raczej nie polecam ich usług. Nawet nie posiadają takiej zwyczajnej opcji jak przelewy ekspresowe przez internet…no po prostu porażka ;/

  Reply
 11. majonez

  W Credit Agricole posiadam konto osobiste, co prawda kredytu nigdy nie brałem ale ilekroć wybieram się do placówki wypłacić lub wpłacić pieniądze stale jestem na coś namawiany, początkowo ciągle słyszałem o propozycji kredytu, później namawiali mnie na kartę kredytową, a później na jakieś ubezpieczenie, wcale mi nie potrzebne. Irytujące jest to wszystko przecież gdybym czegoś potrzebował to bym o to zapytał, a kiedy grzecznie odmawiam bo nie jest mi potrzebne to dalej namawiają, nie można zrozumieć, że ktoś po prostu czegoś nie chce, takim sposobem nie zachęcają a raczej zniechęcają klienta…

  Reply
 12. Lidka

  W Credit Agricole mam swoje konto od paru lat. Pół roku temu nadeszła pora kiedy chciałam wziąć kredyt. Oczywiście od razu pomyślałam, że wezmę go tam gdzie mam swoje konto. Udałam się do oddziału banku i zapytałam o kredyt. Przyznali mi 70 tysięcy złotych na 70 rat. Oprocentowanie było stosunkowo niskie. Spłacam wszystko terminowo, a nie raz nawet wcześniej i wszystko jest w porządku. Myślę, że
  Kredyt Credit Agricol jest dobrym wyborem, a moja opinia na jego temat jest bardzo dobra. Obsługa w tym banku (to dla mnie też ważna sprawa) jest bardzo kompetentna i przyjemna, więc w razie pytań lub problemów można spokojnie zadzwonić i zapytać

  Reply
 13. Jarek

  Nie polecam, korzystam z usług banku ponad 10 lat, ostatnio po nadpłacie kredytu zwiększyli mi ratę zamiast zmniejszyć ( dodam ze oprocentowanie mam stałe), sprawa nie do wyjaśnia bo Panie na infolinii chyba z pierwszej łapanki, bo nie dało się nimi nic wyjaśnić, na reklamacje nikt nie odpowiedział, więc muszę płacić wyższe raty. Złodzieje i tyle.

  Reply
 14. Bogna

  Z banku otrzymałam pisemną ofertę kredytu 3×0%. Podczas telefonicznej rozmowy z konsultantem kilkakrotnie upewniałam się, czy skorzystanie z oferty nie jest przypadkiem uzależnione od np. konieczności założenia w CA konta. Zapewniono mnie, że absolutnie nie ma takiej konieczności. Zadałam więc pytanie, co bank będzie miał z tego, że udzieli mi na 12 m-cy darmowego kredytu. W odpowiedzi usłyszałam, że w ten sposób bank chce mnie zachęcić do zainteresowania się jego ofertą. Zostałam zaproszona na wizytę w banku w celu podpisania umowy. W trakcie spotkania zostałam dokładnie sprawdzona pod kątem zdolności kredytowej (m.in. PIT za 2017) i gdy okazało się, że takową posiadam, to – zgodnie z moimi przypuszczeniami – udzielenie kredytu zostało uzależnione od założenia konta. Czuję się oszukana. Tego banku nikomu nie polecam. UWAGA na super oferty, tam zawsze jest jakiś haczyk!

  Reply
 15. Przemysław

  Credit Agricole system ratalny najgorsza obsługa z jaką się spotkałem, nieuprzejmi pracownicy robią wszystko aby do tego banku więcej nie wracać. „Ekspresowe raty” to jedno wielkie oszustwo, nie rozumiem na czym polega ekspres chyba na załatwianiu formalności przez 4 dni

  Reply
 16. Barbara

  Czy mieliście coś takiego by wsiąść u nich pożyczkę musieliście zapłacić za koszty . Dopiero po wpłaceniu tego mogą przelać wam pieniądze ? Ja chcę pożyczki tutaj w Niemczech a oferta jest z Holandii . Czy warto uważać ?

  Reply
 17. Mira

  Nie polecam jeśli chodzi o zakup na raty i przez nic innego jak czas.Towar kupiony,wszystko zweryfikowane ,wstępna zgoda wydana i cisza…. czekam pięć dni na umowę ,nie mówić już o zakupionym towarze.Dodam,że już brałam u nich wcześniej i wszystko spłacone ok.

  Reply
  1. Robert

   Szkoda, że wcześniej nie trafiłem na tę stronkę !!!Na razie „Raty Expresowe” jak powyżej :”…Towar kupiony,wszystko zweryfikowane ,wstępna zgoda wydana i cisza…”. Ciekawe czy towar w sklepie rezerwują gdy nie ma wpłaty z banku ???…Czekam…czekam…a miałem jakieś takie złe przeczucie…O ile pamiętam to weryfikacja przy zakupach na raty w innych bankach to 15 minut !!!! Nie kupuje pierwszy raz i zawsze spłacam w terminach TO WIEM !!! A i kwota jest poniżej 800 zł… Jednym słowem ŻENADA !

   Reply
 18. Sandra

  Pożyczka ratalna u nich to śmiech na sali. Proces online trwa 4 dni, zero odzewu, po czym nie przyznają pożyczki na śmieszne raty z powodu braku meldunku. Nigdy nie skorzystam z usług tego banku.

  Reply
 19. Rozczarowana

  Witam,konto w banku mamy od 2012 roku, warunek założenia przy kredycie hipotecznym. Do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów a nawet zachecalismy znajomych do wybierania tego banku pod kątem kredytu hipotecznego. Niestety nasze zdanie zmieniło się w momencie kiedy poszlismy po kredyt na budowe domu. 1- wstepna decyzja wszystko ok zgoda na wnioskowana kwote, dali nam czas na zalatwienie formalnosci typu projekt,pozwolenie na budowe. Po czym jak mieliśmy juz wszystkie formalnosci przy ostatecznej decyzji bank nie wyraził zgody na wnioskowana kwote i ją obniżył. Mimo wszystko zgodzilismy się. 2-przy podpisaniu umowy cala ryza papieru do podpisania,jak wiadomo nie ma możliwości zeby wszystko przeczytać więc jedyne co na co mozna liczyć to odpowiedzi doradcy na zadawane pytania typu ile czasu na to, jakie koszty trzeba ponieść, rata kredytu itp. Odpowiedzi zostały udzielone na kazde zadane pytanie bez zająkniecia.3-pierwsze problemy zaczęły sie przy wyplacie 2 transzy nagle okazalo sie ze na budowe musi przyjechać rzeczoznawca za którego przy kazdej wizycie trzeba zapłacić o ktorym nie było mowy. Nie wspomne o kosztorysie który się okazał sprzeczny z tym co trzeba robić jedno wyklucza drugie( kosztorys sporzadzony przez pracownika banku). Zaprzestanie prac na 2-3 tygodnie do wypłaty kolejnej transzy gdzie odpowiedz pracownika była ze pieniadze są na drugi dzień od zakonczenia prac. No i 4 wisienka na torcie od podpisania umowy 5 miesiecy na zakończenie budowy liczac w tym 2-3 tygodnie na formalności banku przy kazdej transzy których jest 5, więc jakieś 1-2 tygodnie na wykonanie prac. Gdzie odpowiedź pracownika ze na zakończenie budowy max 2 lata. Brak słów na to co się wydarzyło moje zdanie na temat banku zmieniło sie o 180°. Nie polecam a wręcz ostrzegam bo wiem że nie ma możliwości analizowania wszystkich dokumentów aby sie przed tym uchronić. Oczywiście jest rozwiazanie z sytuacji ale zwiazane jest to z poniesiem dodatkowych kosztów a osoba siedząca na stanowisku w takiej instytucji nie powinna oklamywac klienta tym bardziej ze nie jest to konto z którego mozna zrezygnować tylko kredyt na lata i inwestycja na cale życie.

  Reply
 20. Ewa

  Witam to najgorszy bank z jakim mialam doczynie w swoim życiu. Kolejki zawsze bardzo długie. A Panie kreca sie z miejsca na miejsce zamiast obsługiwać. Kiedy bym nie poszla nigdy nie maja waluty obcej przy sobie i zawsze znikaja na minimum 15 min. niby ida po ta walute nawet 5 min po otwarciu placowki. Do tego oddzialu nie mozna sie dodzwonic bo nigdzie nie ma numeru telefonu. Telefonicznie też się nie da załatwić. Opłaty pobierane nie wiadomo za co. Nawet z zamknięciem konta problem. Nie polecam

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *