Kredyt w Santander – Wasze Opinie?? Warto??

Santander oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych. Do dyspozycji klientów Banku Zachodniego WBK pozostaje także duża sieć placówek oraz bankomatów.

Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym w BZ WBK mogą liczyć na rozwiązanie cieszące się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród kolejnych kredytobiorców, ale i wśród ekonomistów.  Warto przy tym wspomnieć, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, na przykładzie którego możemy przekonać się, że dobra opinia o banku jako całości nie jest przesadzona.

 

Na pierwszy plan wysuwa się to, że kredyt może dotyczyć kwoty osiągającej dwudziestokrotność naszych zarobków netto, maksymalnie może być to przy tym nawet 120 000 zł. Co ważne, nawet wówczas, gdy decydujemy się na kredyt gotówkowy w swojej najwyższej postaci, nie tylko nie musimy wyjaśniać, jaki ma być jego cel, ale również nie mamy obowiązku przedstawiania zabezpieczeń i żyrantów. Pozytywna opinia na temat kredytu potwierdza się i wówczas, gdy analizujemy czas jego spłaty, okazuje się bowiem, że może on wynosić nawet 72 miesiące, co sprawia, że naszemu domowemu budżetowi nie grozi utrata płynności. Twórcy kredytu zdają sobie sprawę z tego, że życie lubi płatać figle, warto więc zwrócić uwagę na to, że osoby, które spłacają go już od co najmniej sześciu miesięcy, mogą ubiegać się o trwającą pół roku karencję.

A co z osobami, które chcą dodatkowo obniżyć koszty generowane przez kredyt?

I one nie mają powodów do narzekania, BZ WBK oferuje im bowiem możliwość wzięcia kredytu z bonusem przy skorzystaniu z innych produktów bankowych oferowanych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Dlaczego warto wybrać kredyt gotówkowy Bank Zachodni WBK:

 • decyzję o przyznaniu kredytu masz już w 10 minut,
 • atrakcyjne oprocentowanie ustalane indywidualnie,
 • możesz wziąć kredyt w wysokości 20-krotności swoich zarobków netto, nawet do 150 000 zł (w placówkach BZ WBK Partner do 35 000 zł),
 • na dowolny cel,
 • bez poręczycieli – kredyt otrzymasz bez dodatkowych zabezpieczeń,
 • okres kredytowania nawet do 72 miesięcy
 • Połowa Oprocentowania – dla rzetelnych Klientów oprocentowanie niższe nawet o 50% (przy kwocie kredytu powyżej 15 000 zł)

Zobacz Szczegóły na stronie BZ WBK

A jakie są Wasze Opinie o BZ WBK?

5/5 - (1 vote)

3 Comments

 1. aga

  Witam.
  Chciałbym wziąć kredyt w BZ WBK. Jakie jest rzeczywiste oprocentowanie kredytu? Czy BIK przejdzie? NIe ma żadnych dodatkowych ubezpieczeń?

  Reply
 2. kiniu

  Dzis byłem w bz wbk banku , panie mnie spisała ,
  czekałem 10 min na weryfikacje i dostalem kilka propozycji kredytu , 7900 zł bez
  dodatkowych dokumentów tzn o zarobkach , wyższa kwota potrzebne już są
  zaświadczenia , podpisałem umowę i jutro mam donieść pozostałe dokumenty.

  Reply
 3. majka

  witam wszystkich czy ktoś wie jak jest z kredytami dla osób prowadzących działalność na ryczałcie

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *