Pożyczka Mini Ratka w PKO BP – Jakie Opinie ??

pkobpCzy warto wziąć kredyt w PKO BP? Ile wynosi jego rzeczywiste oprocentowanie RRSO? Nie ma ukrytych opłat, ubezpieczeń itd.? Jakie są wasze opinie?

Podczas gdy wiele banków nieustannie kusi klientów nowymi kredytami gotówkowymi, które niezmiennie są tak samo nieczytelne i skomplikowane, PKO BP odwołuje się do rozwiązania dobrze znanego i lubianego nawet przez najbardziej wymagających odbiorców.

Rozwiązaniem tym jest Max Pożyczka Mini Ratka, na temat której w sieci możemy przeczytać wyłącznie pozytywne opinie. Kwota kredytu może wynosić zarówno 1000, jak i 120 000 zł mamy więc do czynienia z propozycją skierowaną do bardzo szerokiego grona odbiorców.

 

Co ważne, atrakcyjne oprocentowanie nie jest jej jedynym atutem, na uwagę zasługuje bowiem i to, że wsparcie finansowe może być przyznane wyjątkowo szybko – nawet w dniu złożenia wniosku.

 

Podstawowe parametry Mini Ratki PKO BP zestawiono poniżej:

Jeśli ich dochody regularnie wpływają na rachunek założony w tym banku, uzyskanie kredytu nie wiąże się z koniecznością przedstawiania dodatkowych zaświadczeń, co, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, oznacza dużą oszczędność czasu.

Jeśli wysokość kredytu nie przekracza 20 000 zł, bank nie wymaga zgody współmałżonka na zaciągnięcie zobowiązania, bez względu zaś na wysokość kredytu, umożliwia jego ubezpieczenie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Dobra opinia, jaką cieszy się sztandarowy produkt banku PKO BP jest również związana z atrakcyjnym czasem spłacania zobowiązania. Może zostać ono rozłożone nawet na 120, nie ma więc mowy o problemach z dostosowaniem domowego budżetu do nowego obciążenia. Szczególnie atrakcyjne są warunki uzyskania wsparcia przygotowane dla stałych klientów PKO BP.

A jakie są Wasze opinie o kredycie Mini Ratka w PKO BP?

3.9/5 - (36 votes)

 

31 Comments

 1. figo

  Pożyczka w PKO BP
  Jak sie ma konto w PKO BP to mozna otrzymac barzdo niskie oprocentowanie polecam ogolnie

  Reply
 2. mally

  procentowanie raczej wysokie
  0% prowizji za udzielenie pożyczki z ubezpieczeniem i spłatą w minimum 48 ratach. RRSO wynosi 31,09% i dotyczy umowy pożyczki gotówkowej w kwocie 8000 zł udzielonej klientom posiadającym ROR w PKO Banku Polskim od co najmniej 6 miesięcy, na który dokonywane były systematyczne wpływy i nie wystąpiły niedopuszczalne salda debetowe w tym okresie, spłacanej w 48 równych ratach kapitałowo odsetkowych. Podane RRSO zawiera koszt składki ubezpieczenia w wariancie rozszerzonym w wysokości 0,45% w skali miesiąca ? płatnej jednorazowo z góry za cały okres i podlegającej kredytowaniu. Stawka prowizji wynosi 0%. Kwota wypłacana klientowi do dyspozycji wynosi 6578,95 zł. Oprocentowanie zmienne 15,99%. Maksymalny okres kredytowania dla klientów powyżej 65. roku życia wynosi 60 miesięcy. Oferta dostępna w oddziałach PKO Banku Polskiego. Informacja na dzień 18.02.2011 r.

  Reply
 3. janek

  Czy to prawda z PKO ze wystarczy mieć dowód
  osobisty jedynie by dostać kredyt? Czy trzeba mieć historie
  terminowo spłaconych poprzednich kredytow? Jak to jest?

  Reply
 4. wieslaw

  By dostać kredyt w bankach zarobki jakieś zawsze musisz mieć! Chodzi o to ze niektore banki zadaja mniej papierków np. nie przynosisz zaświadczenia z pracy a
  oświadczasz ustnie.

  Reply
 5. kinio

  każdy bank sprawdza czy pracujesz
  jak już brałeś kredyt w tym banku to wystarczy ci dowód bo już wiedzą gdzie
  pracujesz

  Reply
 6. majster

  a jak wyglada sytuacja gdy, szef nie posiada telefonu stacjonarnego do potwierdzenia danych tylko komórke na firme??

  Reply
 7. majaaa

  A ja dostalam kredyt na dowod tak jak pisza. BIK mam czysty i zadnych problemow ze splata kredytow nigdy nie mialam.

  Reply
 8. aneta

  Witam PKO BP 2,42 jest dobrą opcją. Proszę się nie przejmować.\ Jako bank PKO bp jest kontrastowe – pełno opini przeci i za. Jednak tak jest z każdym bankiem. Bank pekao sa i ing mają jeszcze lepsze propozycje cenowe. Jeżeli chce Pan złozyć wnioski również tam proszę o kontakt – wyśle je do centrali. To potrwa tydzień a może Pan dostać marże 1,8 nawet Jestem bepzłatnym Doradcą Kredytowym z Warszawy. Pozdrawiam/Regards, Aneta

  Reply
 9. aga

  ja jestem zadowolona ratki spłacam regularnie , kredytu udzielono mi bez problemów pozdrawiam. Polecam

  Reply
 10. Paweł

  No ale jak dla mnie wysokie oprocentowanie kredytu

  Reply
 11. ewa dudek

  a ja nie dostałam miniratki-pko nie udziela nawet drobnych pozyczek ubogim. Chciałam 1500 zł, ale mam „zŁy” dochód- świadczenie z MOPR(z racji opieki nad ojcem,co jest traktowane jako normalne zatrudnienie(Płacę podatek,składki zdrowotne i ZUS), ale msc dochód netto wynosi zaledwie 520zł. I choc to jest dochód stały, PKO nie uznaje tego. Przyznam ze ciut mnie to zaskoczyło,zwłaszcza ze konsultant telefoniczny zapewniał mnie ze nie bedzie problamów z taka kwota. Wiec, nie pozostaje mi nic innego jak zmienic bank

  Reply
 12. barbanera

  RRSO to jest po to wymyślone by obejść ustawę antylichwiarską! Aktualnie przy stopie lombardowej w wysokości 3% kredyt nie powinien być wyższy w oprocentowaniu niż 12%. Banki jednak oszukują ludzi jakimiś ubezpieczeniami kredytów i dodatkowymi opłatami windując kredyty nawet do 30%. To jest skandal! Nie wezmę kredytu na lichwiarskich warunkach. W Holandii przy podobnych stopach procentowych kredyt np. w ABN AMRO banku jest oprocentowany na 8,4%! W Holandii w Belgii i Francji nie ma lichwy! Czemu musi ona istnieć w Polsce, gdzie nawet porządnej ustawy antylichwiarskiej nie ma!

  Reply
 13. zofia

  niestety to prawda ja tez mam niska emeryture stala i odmowiono mi tez przkre ale prawdziwe

  Reply
 14. artb

  Bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli wypłata nawet tego samego dnia. Wystaczy wyciag wplat z pracy z trzech ostatnich msc. Gowno prawda bylem w banku spedzilem 40 min tylko poto by sie dowiedziec ze h…j z tego.

  Reply
 15. Ann

  Brałam kredyt na firme. Moja działalność miała małe problemy finansowe. Na szczęście pojawiła się oferta pożyczki i skorzystałam ze specjalnej dla firm z mojej branży. Pieniądze miałam w jeden dzień. Warto!

  Reply
 16. LESZEK

  KREDYT TO PARANOJA , NIBY 7 % W PROMOCJI ALE PROWIZJE I UKRYTE OPŁĄTY TO SIE ROBI ZE 12-15% BIERZESZ 10000 NA ROK SPŁACASZ 11500 NAJMNIEJ A GDY WSTAWIASZ W LOKATE TO PRZY KWOCIE 10TYS DOSTANIESZ PRZEZ ROK 200ZŁ ODSETEK . JUZ NIE MOWIE O BANKACH TYPU BOCIAN GDZIE KASUJĄ ROCZNIE NAWET 30% . KREDYT SIE BIERZE NA DOM , MIESZKANIE LUB NA FORBE GDZIE PIENIADZE ZAROBIĄ NA SIEBIE WIECEJ NIZ ODSETEK ODDASZ. SYSTEM BANKOWY W POLSCE TO LICHWA!!!! DZIEKI NASZEMU KRAJOWI I ZARZĄDCACH

  Reply
 17. telewizor_plazmowy

  ja to akurat skorzystalam z oferty sms365. wzielam szybka pozyczke przez internet, nie musialam nigdzie chodzic i niczego zalatwiac 😉 malo formalnosci i niskie raty, polecam!

  Reply
 18. Bobi

  Faktem jest, że formalności są maksymalnie zredukowane. Można złożyć wniosek przez Internet i umowę podpisać w domu a wszystko w niej jest takie same jak w symulatorze. Kwota pożyczki, prowizji i odsetek jest podana czarno na białym – chcesz, to podpisuj, nie chcesz, to głowy nie zawracaj. Musisz tylko wiedzieć jedno: rzeczywiste oprocentowanie pożyczki (zależne od długości spłaty) może cię zaskoczyć a sposób jego obliczenia jest absolutnie niemożliwy do zrozumienia! Na moje pytanie, jak to możliwe, że suma odsetek podzielona przez kwotę kredytu daje 19% a zdaniem banku rzeczywista stopa oprocentowania mojej pożyczki wynosi 12,11 % – nie dostałem zrozumiałej i satysfakcjonującej odpowiedzi.

  Reply
  1. jan kos

   Ja z kolei miałem sytuację odwrotną: w 2013 r. wziąłem mini ratkę w PKO BP
   1. Kwota pożyczki: 23 295 zł
   2. Całkowita kwota do spłaty: 41 420, 74 zł
   3. Prowizja: 931 zł
   Kredyt rozłożony na 96 rat. Bank podał RSSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) w wys. 18,74%. Do dziś nie wiem, jak oni obliczyli te 18,74 %.

   Reply
   1. Marcin

    Ile czasu miałeś wpłatę na konto i czy wymagają u mowe o pracę ?

    Reply
   2. Paulina

    Miałam podobno sytuację z konsolidacji dwóch kredytów po 20 tysięcy z czego jeden był w większości spłacony bank dołożył kolejne 20 tysięcy drogie oprocentowanie i z 40 tysięcy zrobiło się 95 tysięcy do spłaty po rezygnacji z ubezpieczenia i wpłaceniu na koszt kredytu nic się nie zmieniło czyli 20 tysięcy ubezpieczenia jednym słowem przepadło poniewZ kwota do spłaty pozostała ta sama . Nie polecam bank droższy jak Provident tam się spłaca 80proceny kredytu a nie 105

    Reply
 19. weronika

  Witam
  Mam konto w.pko bp od 7 lat. Ale od 4 lat srodki z wyplaty wplywaja na konyo z alior bank. Mimo wszystko moge sie starac o pozyczke mala w pko bp?

  Reply
 20. Maria

  Witam,
  Mam konto w Inteligo i doradziła mi konsultantka Inteligo abym skorzystała z tego kredytu mini ratka na uproszczonych zasadach. Problem tylko w tym, że PKO BP nie umie wprowadzić wniosku i dołączyć mnie jako tego klienta Inteligo. To jakaś porażka, bo łącznie spędziłam w banku przez kolejne 3 dni 6 godzin. I mimo wysiłków doradców bo w efekcie byłam w dwóch placówkach. Po 2-ch dniach skoro w jednym system nie działał przeszłam do innego Oddziału,zwłaszcza że mnie zapewniono że system działa. Jednak nie dział. Współczuję młodemu doradcy bo naprawdę się starał ale niestety zawiódł go własny bank.

  Reply
 21. MIsak

  Ja brałam miniratkę na aparat. Obsługa była dobra, nie miałam żadnych problemów.

  Reply
 22. JJJJJJJ

  Witam,

  Ten bank to porażka cały czas są z nim problemy.

  1. NIEKOMPETENTNI PRACOWNICY – to jest według mnie porażający problem tego ogromnego i wydawałby sie mogło kompetentnego banku.
  – Niekompetencja na każdym kroku od ponad 7 miesięcy nie potrafia poprawnie zmienić moich danych w systemie. Chodzi jedynie o nazwisko.
  – Do tego zaniedbywanie bardzo ważnych spraw dotyczących klienta. To jest tragedia jak tak można postępować z ludźmi/ wieloletnimi klientami. Pracownicy nie potrafią powiedzieć jakich dokumentów oczekują. Odrzucają wnioski ale nie wiedza dlaczego je odrzucają…… :):)

  Zyje juz na tym swiecie tyle lat i miałam kontakt z róznymi insystucjami ale niekompetencja tego banku powala wszystkich na kolana.
  Warto nagłosnic niekompetecje tej instytucji i pokazac co sie dzieje. Zgłaszam sprawe o telewizji oraz gazety.

  Reply
 23. Katarzyna

  Bank jak bank-nie ma co skarzyć się na banki,a na pracowników,którzy w nich pracuja.Do tej pory też byłam klientka kilku banków i niestety tez miewałam rózne problemy.Ponieważ potrzebowałam kredytu a pko mi odmówiło ,z polecenia znajmej skorzystałam z usługi firmy Multikredyt na Racławickich -p.Ewelina sprawiła,że wszystkie banki sa teraz ok.Bo w ogóle tam nie chodze,nawet ratę płacę przez internet ,a gdzy potrzebuje kredytu ,albo jakis informacji dzwonię do tej firmy i juz wszystko wiem.Oni maja tam wszystkie banki i nawet te kredyty bez biku.Wszystko wiedza ,obsługa tak profesjonalna że jak sobie pomyslę,że znowu miałabym biegać po bankach zeby coś załatwic ciarki mnie przechodza .Nigdy więcej .

  Reply
 24. Marta

  Witam. Czy ktos pomoze wyslalam wniosek przez internet o pozyczke mini ratki wczoraj bylo napisane ze jest weryfikowane a dzis status zadnego wniosku zlozonego niema. Kurcze niechcialabym jeszcze raz skladac wniosku bo sie boje ze dwie pozyczki dadza. Ktos wie czemu tak sie stalo? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

  Reply
 25. jan kos

  W 2013 roku wziąłem w PKO BP kredyt-Mini Ratkę, w wysokości 23 295 zł. Spłata rozłożona na 96 rat (8 lat). W chwili składania wniosku miałem 64lata. Prowizja wyniosła 931 zł. Całkowita kwota do spłaty: 41 420,74 zł lata. RSSO wynosiła 18,74% (taką wartość podał Bank). Stąd wynika, że wszystkie koszty obsługi wyniosły 19 056,74 zł, czyli 81,8% Czy sądzicie że to jest mało, czy dużo?

  Reply
 26. Marcin

  Witam . Chciałbym wiedzieć ile czasu muszę mieć wpłatę na konto i ile czasu posiadać umowę o pracę by dostać 20tyś kredytu . Mam już kredyt w tym banku w wysokości 4tyś .

  Reply
 27. XyZ

  Witam jak z tą miniratką do 10 tysięcy bez ubezpieczenia i prowizji na 15 miesięcy, naprawdę są niskie raty i łączne koszta kredytu ? Pozdrawiam

  Reply
 28. Tomasz

  RRSO 3,44:% dla wybranych… Brak konkretnych informacji dla kogo oraz niedoinformowanie doradców o podjęciu decyzji w ciągu 3 dni. Chciałem wziąć zgłosiłem się z zaświadczeniem po upływie 3 dni i otrzymałem info że to już nie dla mnie bo się nie zdecydowałem w wymaganych terminie o którym nikt mnie nie poinformował a moje dane są już zarejestrowane w systemie. Brak możliwości zmiany, nowe propozycje, których koszty są 10x razy wyższe…
  Nie polecam podejścia do klienta i elastyczności banku

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *