Porównanie kredytów gotówkowych 2023

porównanie kalkulatorPoniżej prezentujemy porównanie oprocentowania kredytów i pożyczek gotówkowych bazujące na danych z ofert.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego czy pożyczki każdy kredytobiorca powinien poświęcić maksymalnie dużo czasu na wybór takiej oferty, która będzie w jego sytuacji zdecydowanie najbardziej atrakcyjna.

Na rynku funkcjonuje dziś kilkadziesiąt instytucji, udzielających kredytów gotówkowych i szybkich pożyczek tzw. chwilówek. Porównanie samodzielne ze sobą ich ofert wymaga odwiedzenia każdej placówki bankowej lub strony internetowej, aby uzyskać informacje o kolejnych parametrach kredytu. Owe parametry to m.in. okres kredytowania, maksymalna wysokość kredytu, waluta kredytu, oprocentowanie, prowizja bankowa, prowizja bankowa za wcześniejszą częściową lub całościową spłatę kredytu, czy też minimalny wiek kredytobiorcy. Pod takimi względami kredyty gotówkowe może porównać za nas poniższa funkcjonalna porównywarka kredytowa. Dzięki niej szybko uzyskamy odpowiedź na pytanie, jaki kredyt mieszkaniowy w chwili obecnej będzie miał dla nas najbardziej atrakcyjne warunki spłaty i przyznania. Poniższe porównanie kredytów i pożyczek banków pozwala porównywać kredyty gotówkowe pod kątem 5 wybranych przez użytkownika parametrów. Można owe parametry zmieniać, uzyskując pełen ogląd na ofertę bankową na kredyt na mieszkanie. Pamiętajmy, że taki kredyt wiąże nas z bankiem na ogół na bardzo długi okres czasu. Trzeba więc podejść do jego zaciągania w sposób jak najbardziej racjonalny.

Poniżej prezentujemy porównanie oprocentowania kredytów i pożyczek gotówkowych bazujące na danych z ofert banków.

9 Comments

 1. Monika

  No nie wyszło, że w eurobanku jest najtaniej ale czy ten kredyt gotówkowy jest najlepszy to mam tutaj zbyt wiele obaw – czytałem opinie na innych stronach na jego temat i bardzo różnie ludzie piszą… Podobno koszty tego kredytu potrafią zaskoczyć mimo tego, że w wyszukiwarce czy tym porównaniu kredytów eurobank wychodzi najtaniej…
  Czy ktoś tutaj skorzystał może z kredytu gotówkowego w eurobanku i może dać znać czy to się opłaca?
  Czy macie jakieś negatywne opinie na temat eurobanku?
  Czekam na wasze odpowiedzi…

  Reply
 2. Julio

  Wydaje mi się, że nadeszła najwyższa pora, aby w końcu zdecydować się na wzięcie kredytu. Teraz pozostaje pytanie w jakim banku, ponieważ jak się okazuje to nie jest takie proste. Byłem już w kilku placówkach, to muszę przyznać, że bardzo mocno sprawdzali moją zdolność kredytową. Ostatnio porównuje oferty Smart Banku jak i również mBanku. W obu bankach na plus jest to, że można zaciągnąć kredyt gotówkowy przez Internet. Jeszcze pozostaje jedynie pytanie, gdzie zapłacę najmniejszą prowizję i wszystkie pozostałe koszta związane z kredytem?

  Reply
 3. WOrange

  Czy konto w Orange Finanse jest w ogóle opłacalne?
  Wydawało mi się, że jeśli sieć komórkowa, a dokładniej operator bierze się za finanse, to nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Teraz jednak zaczynam być zupełnie innego zdania. Tym bardziej, że fajnie umożliwiają połączenie płatności za telefon z prowadzeniem rachunku osobistego. Tylko czy w pozostałych kwestiach takie konto jest rzeczywiście opłacalne? Co do tego mam niewielkie wątpliwości, czy nie ma w ofercie żadnych ukrytych kosztów. W końcu jeśli mam obniżyć rachunki, to nie tylko za telefon, ale również przy prowadzeniu konta.

  Reply
 4. juko

  Ja dostałem tera kredyt w eurobanku – wyszło najtaniej wg tej waszej porównywarki no i postanowiłem wysłać wniosek.
  Miło mnie zaskoczyli bo nie wymagali jakichś skomplikowanych dokumentów i kredyt w sumie dostałem jeszcze w tym samym dniu z tym, że decyzja była praktycznie natychmiastowa – na maila mi napisali, że dostałem pozytywna i wystarczy potwierdzić umowę 🙂
  Potwierdziłem i kasa została wysłana przelewem na moje konto bankowe.
  To co w zadecydowało o tym, że skorzystałem z oferty w eurobanku to fakt, iz jest najtaniej, nie wiem czemu tak mało słychac o tym banku ale kredyt jest tańszy niz w innych bankach.

  Reply
 5. Michaś

  No i fajnie – raty obliczone – najtaniej wyszło mi w eurobanku o tam tez skorzystałem z kredytu 🙂
  To co warto tutaj powiedzieć to faktycznie oferty sa aktualne a w internecie jest sporo takich podobnych kalkulatorów i porównań gdzie oferty są stare z przed kilku miesięcy i oprocentowanie czy prowizje są inne – już raz się tak napaliłem kiedyś na kredyt i okazało się, że weszła prowizja i kredyt wychodził ponad 1000 złotych drożej…
  Także tutaj macie 1005 AKTUALNE OFERTY a samo wyliczenie najtańszego kredytu to chwilka jak widać

  Reply
 6. Jakub

  Właśnie jestem w trakcie decydowania się gdzie wezmę kredyt. No i z racji tego, że potrzebuję naprawdę dużej gotówki (180tys.) to mam do wyboru Getin Bank, BPH i Deutsche Bank. Jak narazie wysłałem do wszystkich formularz internetowy i w każdym dostałem pozytywną odpowiedź. No i teraz po przeanalizowaniu tych wszystkich ofert po raz któryś doszedłem do wniosku że skłonię się chyba ku Deutsche Bank. Ma on moim zdaniem najbardziej opłacalna ofertę z tych wszystkich wyżej wymienionych. Ma on długi okres kredytowania, korzystne jak dla mnie oprocentowanie imożliwość ubezpieczenia zobowiązania na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  Reply
 7. adrian

  Można prosić o uaktualnienie tej świetnej porównywarki bo skoro dane są z miesiąca lipca 2015 roku a mamy obecnie luty 2016 to troszkę mogło się pozmieniać, a w zasadzie fajny taki kalkulator, który policzy bez potrzeby biegania po różnych bankach, gdzie najbardziej opłaci się wziąć kredyt czy pożyczkę:):);), na stronach niektórych banków też są kalkulatory ale wiadomo, że wyliczają raty jedynie dla swojej oferty a tutaj można sobie porównać różne banki i instytucje finansowe. Bardzo mi się to podoba, jeśli będzie uaktualnienie na pewno skorzystam, bo na ten moment nie wiem na ile to jest rzeczywiste:(:(:(:(:(:(

  Reply
 8. olek

  No j skorzystałem miesiąc temu z oferty kredytu w Euro Banku i faktycznie była to jedna z najtańszych oferty kredytu gotówkowego dostępnych na rynku a porównywałem nie tylko w takich internetowych rankingach kredytów ale także w expaderze i tam także polecili mi eurobank.
  Dostałem 10 000 złotych kredytu bez większych formalności – dla mnie to duży plus że nie wymagali jakichś głupich zaświadczeń tak jak kiedyś zażyczył sobie ode mnie pekao…
  Warto jeszcze sprawdzić mBank i BPH bo mieli bardzo podobne oferty do eurobanku także mimo tego warto sobie tam wyliczyć ratę.
  Ocena dla samego rankingu pozytywna 🙂

  Reply
 9. Katarzyna

  Myślę, że w kwestii wyboru odpowiedniej oferty na pewno pomoże konsultacja z dobrym doradcą kredytowym.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *