Pożyczka w T-Mobile – warto brać? Jakie macie opinie?

t-mobile

Proszę o opinie klientów, warto wziąć kredyt w t-mobile (gotówkowy konsolidacyjny)? Ile wynosi jego rzeczywiste oprocentowanie? Nie ma ukrytych opłat, ubezpieczeń? BIK przejdzie?

T-Mobile usługi bankowe to jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie bankowości internetowej. Cechuje je innowacyjność i dostosowanie do zmieniających się potrzeb klientów, pozytywna opinia na jego temat jest więc w pełni uzasadniona.

Głosy pełne uznania zbiera nie tylko bankowość t-mobile postrzegany jako całość, ale i poszczególne produkty bankowe z nim związane, na szczególne uznanie zasługuje zaś w tym kontekście pożyczka gotówkowa.

Jej wysokość to nawet 150 tysięcy złotych, uwagę przyciąga przy tym to, że nawet osoby decydujące się na wykorzystanie maksymalnej kwoty nie są proszone przez bank o jakiekolwiek zabezpieczenie. Sama spłata pożyczki również nie musi wiązać się ze stresem ze strony klientów, raty mogą być bowiem rozciągnięte nawet na 10 lat, co sprawia, że pożyczka gotówkowa w T-Mobile jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań dostępnych na krajowym rynku. Warto zwrócić uwagę i na to, że atrakcyjne warunki przyznania wsparcia nie są przygotowane wyłącznie z myślą o stałych klientach T-Mobile.

Choć osoby, które dotąd nie współpracowały z bankiem muszą przedstawić zaświadczenie o uzyskanych dochodach, nawet jego dostarczenie może odbywać się drogą elektroniczną.

Wstępną symulację pożyczki w T-Mobile można uzyskać wypełniając wniosek:

Osoby wystawiające opinie na temat pożyczki w Internecie podkreślają również duży liberalizm pracowników banku rozumiejących, że na początku dwudziestego pierwszego wieku dochody jego klientów wcale nie muszą pochodzić jedynie z umowy o pracę.

7 Comments

 1. wiesław

  akcent spłacić wszystkie raty w t mobile rata miesięczna 850 zł chciałem wszystkie raty spłacić mam do płacenia 11 faktur t mobile chcę to wszystko zapłacić gotówką zrobić jeden rachunek miesięcznie płacić potrzebuję 25000 żeby spłacić wszystkie raty jedna stała rata miesięczna co miesiąc będę płacił wynosi suma 559zł na 60 miesięcy mam kredyt w banku śląskim na 1060zł moja renta wynosi kwota 2935 co miesiąc dostaje na rękę renta mam dożywotnia co miesiąc płacę za mieszkanie 420zł co miesiąc płacę za gaz i prąd 150zł mieszkam sam razem wyłazi kwota miesięcznie 1630 zł Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy 15.11,2015 pan wiesław sulżyński tel 507344843 bytom 41-902 zależy mi spłacić wszystkie wasze raty jak zrobić jedna stała rata 559zł

  Reply
 2. Piotrek

  Ja mam zastrzeżenie co do konsultantów, którzy są odpowiedzialni za procesowanie wniosku kredytowego, który został przeze mnie złożony online. Straszna ciemnota i tyle. Najpierw do południa zadzwoniła do mnie Pani, która wypytywała o takie podstawowe informacje np. dochód netto, z jakiego tytułu jest ten dochód, od kiedy etc. No wiadomo, wstępna analiza musi zostać przeprowadzona. Po jakichś dwóch godzinach po raz kolejny zadzwonił telefon z T-mobile Usługi Bankowe, tym razem jakiś Pan, który zadał taki sam zestaw pytań jak Pani, która dzwoniła wcześniej, po zakończonej rozmowie mówię sobie no okej, widocznie taka jest procedura weryfikacyjna etc. Dla mnie duży plus, że wszystko można załatwić przez internet i rozmowę telefoniczną, ale… nie miałem zasięgu, a w tym czasie dzwonili znowu z banku więc ładnie oddzwoniłem z nadzieją, że podczas rozmowy przejdziemy do jakichś konkretów, że może z analitykiem będę rozmawiać czy coś, a tutaj TE SAME PYTANIA, dochód, z jakiego tytułu, od kiedy, czy jestem w BIK/BIG chuje muje dzikie węże. Zapytałem się szanownego Pana czy w ogóle mi ten kredyt zostanie przyznany bo ile można odpowiadać na te pytania i w ogóle, a Pan do mnie wiecie co? Może nie słowo w słowo, ale coś takiego 'Ojej, a je widzę, że Pan już ma u nas złożony wniosek i jest w trakcie procesowania, niech Pan w takim razie czeka na telefon od naszego analityka, który przedstawi Panu ofertę bla bla bla’ Pytam, serio? Jeden wielki JUBEL i tyle. Kiedyś jak jeszcze była Alior Sync to jakoś sprawnie to szło bo na raty brałem laptopa, krótki wniosek, szybki telefon i pożyczka kredytowa uruchomiona, a teraz? Tysiąc pytań do… i wielka dupa.

  Reply
 3. Aga

  ZNIECHĘCAJĄ TYLKO DO SIEBIE! Uwaga na dzwoniących konsultantów, są mega natarczywi, do mnie dzwonią codziennie od 4 dni, dziś odebrałam telefon i po otrzymaniu info, że dzwonią z ofertą pożyczki, przekazałam, informacje, że nie jestem zainteresowana i proszę by do mnie nie dzwonili z ofertami pożyczek, a Pan do mnie z prześmiewczym tonem: „A z czym mam do Pani dzwonić? Ja dzwonię z Banku proszę Pani”. Więc jeszcze raz, nie jestem zainteresowana,i że to nie jest poprawny ton i proszę do mnie nie dzwonić, mówię do widzenia a Pan mnie poprawia na „do usłyszenia”. Bezczelność!!! Rozmowa z tym konsultantem oraz ilość połączeń od nich zniechęciły mnie do Banku!

  Reply
 4. Weronika

  Witam, od kilkunastu miesięcy nie zaglądałam na konto T-Mobile, co zabawne nie mam do niego karty płatniczej i mogę robić przelewy do wysokości środków. Gdy ostatnio się logowałam stan konta był na tzw. plusie. W międzyczasie nie otrzymałam ŻADNEJ korespondencji, nie otrzymałam żadnego telefonu, nie było żadnej próby kontaktu, aż tu dzisiaj kontaktuje się ze mną kancelaria prawna o szumnej nazwie, dział windykacji, bo zalegam jakieś … ponad 80zł. Skąd to zadłużenie, pewnie za jakieś opłaty, które w międzyczasie się pojawiły, jeszcze nie wiem bo się nie logowałam. Ale jeżeli tak wyglądają według Banku relacje z klientami do gratuluję pomysłu i wszystkim odradzam korzystanie z takich usług, zwłaszcza biorąc pożyczki, chyba, że ktoś lubi kontakty z windykatorami, szkoda, że od razu nie zapukał komornik !!!!! Pan windykator znał wszystkie moje dane, łącznie z nr telefonu …. NIGDY WIĘCEJ, likwiduję konto i z pewnością będę ostrzegać innych. Inne banki bez problemu i na bieżąco dzwonią gdy jest jakikolwiek problem, ba ! urząd skarbowy uprzejmie dzwoni, gdy się pomylę w PIT! Istnieją jeszcze normalne powiadomienia pisemne zanim się naśle windykatora z kancelarii prawnej do uczciwych ludzi ..

  Reply
 5. Damian

  Super obsługa, wszystko szybko i profesjonalnie załatwione. Polecam

  Reply
 6. Artur

  Do jakiego wieku można u nich wziąć kredyt . mam 72 lata i nie wiem czy w ogóle opłaca się wypełniać wniosek

  Reply
 7. wxn

  Bardzo dziadowski bank – omijać, jest problem z wypłacaniem pieniędzy z bankomatów. Po wpisaniu pinu i wybraniu kwoty bankomat drukuje paragon że transakcja odrzucona. Z telefonu do sieci bankomatów wynika że bank nie dał odpowiedzi zwrotnej w określonym czasie. Po rozmowie z bankiem wynika że ze względów bezpieczeństwa karta została zablokowana (nie jest to kwestia pinu) (stracone 30min u nich na infolinii). 10 dni później powtórka znowu kata z niewiadomych względów zablokowana i nie da się wypłacić… i zmarnowany czas na infolinii… ja pasuje

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *