Pożyczka bez BIK w Profi Credit pod lupą – opinie i warunki

Czy pożyczka musi kojarzyć się z wieloma formalnościami i kruczkami prawnymi sprawiającymi, że nawet po wielokrotnym przeczytaniu umowy nie mamy pewności, co podpisujemy?

Profi Credit udowadnia nam, że się mylimy, jeśli zaś chcemy się o tym przekonać, powinniśmy zainteresować się ofertą pożyczek przygotowaną przez tę pozabankową instytucję finansową.

Na liście rozwiązań, które zasługują na szczególną uwagę w pierwszej kolejności wymieniana jest pożyczka bez BIK na oświadczenie, już na wstępie warto przy tym podkreślić, że dobre opinie na jej temat nie są jedynie konsekwencją tego, że informacje na jej temat nie trafiają do BIK.

Tym, co zwraca na siebie uwagę klientów jest przede wszystkim minimum formalności, jedyne dokumenty niezbędne do tego, aby uzyskać wsparcie tego rodzaju to bowiem:

  • kopia dowodu osobistego,
  • rachunek za media
  • oraz oświadczenie o zarobkach.

Pożyczka bez BIK jest skierowana do wszystkich osób, które ukończyły osiemnasty rok życia, może przy tym wynosić zarówno 200, jak i 4000 złotych. Pozytywna opinia na temat wsparcia w Profi Credit wynika między innymi z atrakcyjnych rat oraz możliwości spłaty zobowiązania w okresie dogodnym dla pożyczkobiorcy. Może on wynosić od 6 do 48 miesięcy, każdy może więc dostosować go do swoich potrzeb.

Warto pamiętać i o tym, że nie jest to jedyne rozwiązanie polecane przez parabank, jego oferta obejmuje bowiem również pożyczkę na zaświadczenie (do 9 tysięcy złotych) oraz pożyczkę premium (nawet do 25 tysięcy złotych).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *