Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka – warto wziąć? Prosze o opinie

kasa skok stefczykaPożyczka Fit Kasa Stefczyka umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach. Teraz prowizja wynosi 0%. Dodatkowo jej oprocentowanie RRSO wynosi UWAGA! zaledwie 6,23% – to znacznie mniej niż pożyczek w bankach? Gdzie tutaj tkwi haczyk? Opinie klientów i nasza recenzja.

Pożyczka Fit to ciekawa oferta przygotowana przez Kasę Stefczyka z myślą o klientach indywidualnych będących członkami kasy, a choć opinie na temat samych kas bywają zróżnicowane, pożyczka zbiera w Internecie słowa uznania przede wszystkim dlatego, że jest oparta na bardzo czytelnych zasadach.

Pożyczkodawca wychodzi z założenia, że najbliższej przyszłości nie da się przewidzieć, Pożyczka na każdą pogodę może więc dotyczyć zarówno kwoty tysiąca, jak i 10 tysięcy złotych. Co ważne, każdy klient może sam określić, jak szybko będzie w stanie spłacić nałożone na siebie zobowiązanie, spłata może być więc rozłożona zarówno na 12, jak i na 120 miesięcznych rat.

Pozytywnie opinie na temat pożyczki Kas Stefczyka to również efekt atrakcyjnego oprocentowania będącego jednym z ich znaków rozpoznawczych, a także tego, że środki uzyskane dzięki wsparciu można przeznaczyć na dowolny cel bez konieczności wyjaśniania pracownikowi Kasy motywów podejmowanych przez siebie działań i tłumaczenia się z charakteru przyświecających pożyczkobiorcy celów.

Decyzja kredytowa uzależniona jest w tym wypadku od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego, a każdy członek kasy może ubiegać się o jedno wsparcie w takiej formie. Samo wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki również dlatego, że klient umawia się na spotkanie z pracownikiem Kasy w najbardziej atrakcyjnym dla niego terminie, dzięki czemu oszczędza swój czas.

Szczegółowe warunki pożyczki FIT w Kasie Stefczyka:

 • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
 • 0% prowizji
 • Oprocentowanie RRSO – 6,23%
 • wygoda, dzięki możliwości wybrania dnia spłaty miesięcznej raty
 • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!
Zobacz szczegóły na stronie Kasy Stefczyka

 

W Kasie Stefczyka połączysz swoje zobowiązania z innych instytucji, między innymi:

 • pożyczki gotówkowe,
 • pożyczki ratalne,
 • kredyty samochodowe,
 • karty kredytowe,
 • linie pożyczkowe
 • czy debet w rachunku osobistym.

Przykład reprezentatywny z dnia 02.01.2018 r. dla Pożyczki Fit Kasa Stefczyka:

Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł w tym odsetki: 15 806,99 zł.

Zamów kontakt z pracownikiem Kasy Stefczyka

 

Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka – warto wziąć? Prosze o opinie
Średnia ocena: 5 na podstawie 2 głosów.

5 Comments

 1. Anna 45

  Wzięłam pożyczkę w http://www.pozyczki-pozabankowe.pl na 10 tys zł. Przedstawiciel firmy przed podpisaniem umowy szczegółowo omówił wszystkie jej warunki, bez wątpliwości podpisałam umowę. Wszystko poszło sprawnie. Pieniądze na koncie miałam w ciągu 24 godzin.

  Reply
 2. Katarzyna

  Nie wiem czy ktoś teraz będzie miał zaufanie do Kas Stefczyka.

  Reply
 3. Marry

  Bardzo dobre warunki ma ta pożyczka Fit w Kasie Stefczyka.
  Tak niskiego oprocentowania pożyczki konsolidującej zobowiązania nie ma żaden inny bank aktualnie

  Reply
 4. e-rzecznik Kasa Stefczyka

  Zaufanie do Kasy Stefczyka, która ma w ofercie Pożyczkę FIT nie powinno budzić wątpliwości. To instytucja istniejąca od 25 lat. Naprawdę, na medialne ataki trzeba patrzeć przez pryzmat walki politycznej, w którą niesłusznie wpisuje się instytucje finansowe obecne na rynku od lat i obsługujące setki tysięcy Polaków. Warto pamiętać, że Kasa Stefczyka działa na podstawie odpowiednich ustaw, podlega (tak, jak banki) nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, a oszczędności w niej zgromadzone (co akurat w przypadku pożyczki nie ma tak dużego znaczenia, ale warto o tym pamiętać) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

  Reply
 5. Marta

  czy kasa stefczyka sprawdza Bankowy Rejestr, bo mam wpis z 2014 r. spłacony już w 2014, ale jeszcze nie wykreślony?

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *