Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka – warto wziąć? Prosze o opinie

kasa skok stefczykaPożyczka Fit Kasa Stefczyka umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach. Teraz prowizja wynosi 0%. Dodatkowo jej oprocentowanie RRSO wynosi UWAGA! zaledwie 6,23% – to znacznie mniej niż pożyczek w bankach? Gdzie tutaj tkwi haczyk? Opinie klientów i nasza recenzja.

Pożyczka Fit to ciekawa oferta przygotowana przez Kasę Stefczyka z myślą o klientach indywidualnych będących członkami kasy, a choć opinie na temat samych kas bywają zróżnicowane, pożyczka zbiera w Internecie słowa uznania przede wszystkim dlatego, że jest oparta na bardzo czytelnych zasadach.

Pożyczkodawca wychodzi z założenia, że najbliższej przyszłości nie da się przewidzieć, Pożyczka na każdą pogodę może więc dotyczyć zarówno kwoty tysiąca, jak i 10 tysięcy złotych. Co ważne, każdy klient może sam określić, jak szybko będzie w stanie spłacić nałożone na siebie zobowiązanie, spłata może być więc rozłożona zarówno na 12, jak i na 120 miesięcznych rat.

Pozytywnie opinie na temat pożyczki Kas Stefczyka to również efekt atrakcyjnego oprocentowania będącego jednym z ich znaków rozpoznawczych, a także tego, że środki uzyskane dzięki wsparciu można przeznaczyć na dowolny cel bez konieczności wyjaśniania pracownikowi Kasy motywów podejmowanych przez siebie działań i tłumaczenia się z charakteru przyświecających pożyczkobiorcy celów.

Decyzja kredytowa uzależniona jest w tym wypadku od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego, a każdy członek kasy może ubiegać się o jedno wsparcie w takiej formie. Samo wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki również dlatego, że klient umawia się na spotkanie z pracownikiem Kasy w najbardziej atrakcyjnym dla niego terminie, dzięki czemu oszczędza swój czas.

Szczegółowe warunki pożyczki FIT w Kasie Stefczyka:

 • jedna rata w miesiącu zamiast wielu
 • 0% prowizji
 • Oprocentowanie RRSO – 6,23%
 • wygoda, dzięki możliwości wybrania dnia spłaty miesięcznej raty
 • szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!
Zobacz szczegóły na stronie Kasy Stefczyka

 

W Kasie Stefczyka połączysz swoje zobowiązania z innych instytucji, między innymi:

 • pożyczki gotówkowe,
 • pożyczki ratalne,
 • kredyty samochodowe,
 • karty kredytowe,
 • linie pożyczkowe
 • czy debet w rachunku osobistym.

Przykład reprezentatywny z dnia 02.01.2018 r. dla Pożyczki Fit Kasa Stefczyka:

Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł w tym odsetki: 15 806,99 zł.

Zamów kontakt z pracownikiem Kasy Stefczyka

 

3.5/5 - (8 votes)

6 Comments

 1. Anna 45

  Wzięłam pożyczkę w http://www.pozyczki-pozabankowe.pl na 10 tys zł. Przedstawiciel firmy przed podpisaniem umowy szczegółowo omówił wszystkie jej warunki, bez wątpliwości podpisałam umowę. Wszystko poszło sprawnie. Pieniądze na koncie miałam w ciągu 24 godzin.

  Reply
 2. Katarzyna

  Nie wiem czy ktoś teraz będzie miał zaufanie do Kas Stefczyka.

  Reply
  1. Kasa Stefczyka

   Kasa Stefczyka funkcjonuje już 25 lat na polskim rynku finansowym. Jest instytucją, której działania reguluje polskie prawo, m.in. ustawa o skok, a także właściwe instytucje o charakterze nadzorczym i kontrolnym, m.in. Komisja Nadzoru Finansowego oraz Kasa Krajowa. Kasa Stefczyka realizuje wymogi Ustawy o kredycie konsumenckim oraz tzw. ustawy antylichwiarskiej. Poza tym zgodnie z zapisami Ustawy Prawo bankowe Kasa Stefczyka dokonuje oceny swoich Członków pod kątem ich zdolności do spłaty kredytu oraz szacuje ryzyko związane z udzieleniem takiego kredytu, zapewniając przez to bezpieczeństwo powierzonych mu środków pieniężnych. Ponadto środki pieniężne zgromadzone na rachunkach w Kasie są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancja BFG zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w Kasie przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 euro. Kasa Stefczyka jest instytucją bezpieczną i godną zaufania.
   Oficjalny Przedstawiciel Marki Kasa Stefczyka

   Reply
 3. Marry

  Bardzo dobre warunki ma ta pożyczka Fit w Kasie Stefczyka.
  Tak niskiego oprocentowania pożyczki konsolidującej zobowiązania nie ma żaden inny bank aktualnie

  Reply
 4. e-rzecznik Kasa Stefczyka

  Zaufanie do Kasy Stefczyka, która ma w ofercie Pożyczkę FIT nie powinno budzić wątpliwości. To instytucja istniejąca od 25 lat. Naprawdę, na medialne ataki trzeba patrzeć przez pryzmat walki politycznej, w którą niesłusznie wpisuje się instytucje finansowe obecne na rynku od lat i obsługujące setki tysięcy Polaków. Warto pamiętać, że Kasa Stefczyka działa na podstawie odpowiednich ustaw, podlega (tak, jak banki) nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, a oszczędności w niej zgromadzone (co akurat w przypadku pożyczki nie ma tak dużego znaczenia, ale warto o tym pamiętać) są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny

  Reply
 5. Marta

  czy kasa stefczyka sprawdza Bankowy Rejestr, bo mam wpis z 2014 r. spłacony już w 2014, ale jeszcze nie wykreślony?

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *