Pożyczka w Kasie Stefczyka – warto wziąć? Prosze o opinie

Pożyczka na każdą pogodę to ciekawa oferta przygotowana przez Kasy Stefczyka z myślą o klientach indywidualnych będących członkami kasy, a choć opinie na temat samych kas bywają zróżnicowane, pożyczka zbiera w Internecie słowa uznania przede wszystkim dlatego, że jest oparta na bardzo czytelnych zasadach.

Pożyczkodawca wychodzi z założenia, że najbliższej przyszłości nie da się przewidzieć, Pożyczka na każdą pogodę może więc dotyczyć zarówno kwoty tysiąca, jak i 10 tysięcy złotych. Co ważne, każdy klient może sam określić, jak szybko będzie w stanie spłacić nałożone na siebie zobowiązanie, spłata może być więc rozłożona zarówno na 4, jak i na 12 miesięcznych rat.

Pozytywnie opinie na temat pożyczki Kas Stefczyka to również efekt atrakcyjnego oprocentowania będącego jednym z ich znaków rozpoznawczych, a także tego, że środki uzyskane dzięki wsparciu można przeznaczyć na dowolny cel bez konieczności wyjaśniania pracownikowi Kasy motywów podejmowanych przez siebie działań i tłumaczenia się z charakteru przyświecających pożyczkobiorcy celów.

Nazwa kredytu

Decyzja kredytowa uzależniona jest w tym wypadku od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego, a każdy członek kasy może ubiegać się o jedno wsparcie w takiej formie. Samo wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki również dlatego, że klient umawia się na spotkanie z pracownikiem Kasy w najbardziej atrakcyjnym dla niego terminie, dzięki czemu oszczędza swój czas.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

1 Comment

  1. Anna 45

    Wzięłam pożyczkę w http://www.pozyczki-pozabankowe.pl na 10 tys zł. Przedstawiciel firmy przed podpisaniem umowy szczegółowo omówił wszystkie jej warunki, bez wątpliwości podpisałam umowę. Wszystko poszło sprawnie. Pieniądze na koncie miałam w ciągu 24 godzin.

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *