Kredyt na miarę w Raiffeisen Polbank – prosze o wszelkie opinie

raiff_polbankKredyt na miarę to bardzo ciekawy kredyt konsumpcyjny przygotowany przez Raiffeisen Polbank i stanowiący znakomity dowód na to, że opinie potencjalnych kredytobiorców mogą mieć niebagatelny wpływ na kształt kolejnych produktów bankowych.

Jednym z jego największych atutów wydaje się wysokość, zobowiązanie może dotyczyć bowiem nawet 100 tysięcy złotych, a mimo to bank nie wymaga ani dodatkowych zabezpieczeń, ani żyrantów.

Jeśli staramy się o niższą kwotę (do 5 tysięcy PLN) nie musimy nawet przygotowywać żadnych zaświadczeń, za każdym razem możemy przy tym liczyć na to, że decyzja o przyznaniu nam wsparcia nastąpi szybko i będzie podjęta po wnikliwym rozpatrzeniu naszych możliwości.

Gdy już otrzymamy kredyt konsumpcyjny, z pewnością nie będziemy musieli się martwić o to, że jego spłata okaże się wyzwaniem, któremu nie będziemy w stanie sprostać. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że można ją rozłożyć nawet na 96 miesięcznych rat. Wykupienie dobrowolnego ubezpieczenia na życie przyczynia się również do tego, że możemy cieszyć się zerową prowizją, a jednocześnie na atrakcyjnych warunkach zyskujemy aż dwa ciekawe produkty.

Dobra opinia, jaką cieszy się Kredyt na miarę jest również konsekwencją jego niskiego oprocentowania oraz zwolnienie kredytobiorcy z obowiązku wyjaśniania, na jaki cel zostanie przeznaczone zaciągnięte przez niego zobowiązanie, warto wspomnieć zaś i o tym, że sam kredyt można zaciągnąć nie tylko w oddziale banku, ale również drogą telefoniczną i internetową.

Kluczowe parametry oferty Raiffeisena zostały zestawione poniżej:

 

A jakie są wasze drodzy internauci opinie o tym kredycie?

3/5 - (2 votes)

3 Comments

 1. waldemar

  Obsługa posprzedażowa umów kredytowych w tej instytucji to kpina.
  Totalny bałagan, brak obiegu informacji, próba wyjaśnienia kwestii spornych to wędrówka po krainie absurdu, idziesz do niekompetentnego człowieka (oddział, placówka), który dzwoni do niekompetentnego człowieka, który ma rzekomo przekazać sprawę kompetentnemu człowiekowi, i tak czekasz i czekasz i czekasz, aż w odpowiedzi dostajesz informację że oczywiście twoje zastrzeżenia są zasadne, skladasz więc dyspozycję, bank ją zatwierdza, poczym na koncie robi ci co chce, miał nie pobierać raty, pobrał połowę, trudno powiedzieć dlaczego, dyspozycja dotyczyła całej raty, więc mogli się zgodzić (co uczynili), lub nie, ale w żadnym wypadku nie powinni realizować dyspozycji nie złożonej (obniżenia raty o połowę), od tego czasu minął miesiąc a ja dalej nie wiem, o co chodzi, to tylko fragment dużo większej układanki, rozwazam wystąpienie na drogę prawną, bo mam dość tej paranoi, sprawa dotyczy rat elastycznych w kredycie hipotecznym, może w ostatnim czasie ktoś też miał problemy z tymi ratami, prosze o kontakt na adres waldemar.szaw@onet.pl, może razem będzie nam łatwiej coś zdziałać.

  Reply
 2. Paweł Bieniasz

  Warto wg was brać w Raiffeisen PolBanku kredyt, proszę o opinie osoby, które miały styczność z tym bankiem

  Reply
 3. Wiolka

  Przez pracownika banku ktory gwarantowal mi wyreslenie z poreczenia kredytu z chwila dostarczenia umowy stalej o prace przez innego zyranta. Ten zgodnie z umowa dostarczyl papiery i zostal dopisany do kredytu mnie natomiast nie da sie wykreslic jak twierdza pracownicy banku. Mam garba na 30 lat dzieki o…ce z banku ktora pobrala prowizje za udzielony kredyt

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *